dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Fifi2611

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    OSTRZESZOW
    Kod pocztowy
    63-500
    Posty
    3

    Domyślnie Jakiś ogrzewanie wybrać

    Witam. Jestem posiadaczem dużego domu w stanie surowym. Mam możliwość podzielenia go na 4 małe mieszania. Moje pytanie jest takie, jaki rodzaj ogrzewania wybrać na te mieszkania. Zastanawiam się na ogrzewaniem gazowym lecz nie wiem czy zamontować w każdym mieszkaniu kocioł gazowy dwufunkcyjny czy może jeden duży kocioł. Tylko jak wtedy rozliczać się z mieszkańcami. Liczę na jakieś najlepsze rozwiązanie

  2. #2

    Domyślnie

    Witam,

    W Pana przypadku można się zastanowić nad wyborem jednego większego kotła kondensacyjnego do zasilania wszystkich 4 mieszkań. Z rozliczeniem nie będzie problemu, ponieważ można zastosować podzielniki ciepła w każdym z mieszkań oraz licznik ciepłej wody użytkowej. Dzięki Temu będzie mógł Pan rozliczać mieszkańców proporcjonalnie do zużycia paliwa gazowego. Marka Buderus posiada w swojej ofercie wysokiej jakości kotły kondensacyjne o większej mocy, które będą idealne dla Pana budynku. W celu doboru gazowego kotła kondensacyjnego o odpowiedniej mocy najlepszym rozwiązaniem będzie bezpośredni kontakt z jednym z naszych Autoryzowanych Instalatorów. Instalatorzy pomogą również z montażem i pierwszym uruchomieniem kotła. Wyszukiwarkę instalatorów w zależności od ich lokalizacji można znaleźć na stronie www.buderus.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (BOK) tel. 801 777 801 lub też formularz kontaktowy: http://www.buderus.pl/kontakty/formu...ontaktowy.html
    Bardziej szczegółowe informacje o naszych kotłach kondensacyjnych z rodziny Logamax plus, dostępne są również na stronie internetowej: http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/
    Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
    Pozdrawiam,
    ________________________________
    Konsultant Buderus

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony