dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 174 z 174
Pokaż wyniki od 3.461 do 3.468 z 3468
  1. #3461

    Domyślnie

    Wygląda jakby jeszcze nie wysechł.

  2. #3462

    Domyślnie

    Witam.
    Bardzo proszę o poradę w następującej sprawie.
    W ciągu miesiaca mam zamiar położyć deskę warstwową , na pewno nie chcę lakierować ,myślałem o oleju w kolorze ,ewentualnie na to wosk lecz nie koniecznie.
    Możeci polecić jakiś dobry system żebym mógł sam to wykonać tzn.olej ,wosk produkty do późniejszego mycia konserwacji.
    Niektórzy polecają firmę Bona ale też jest wiele negatywnych opini
    W sklepie sprzedawca sprzedał mi próbki "wosk twardy olejny" osmo ale kolor mi nie odpowiada potrzebuje ciemne brązowe odcienie a w tym systemie są tylko dwa.
    Jakie firmy jeszcze brać pod uwagę.
    Pozdrawiam

  3. #3463

    Domyślnie

    Nikt nic nie doradzi☹

  4. #3464

    Domyślnie

    Witam.
    Może ktoś doradzi co zrobić z moja podłogą?
    Kupiłem stary drewniany dom. Na podłodze deski, grube 4 cm, wyglądają na zdrowe.
    Deski niczym nie pomalowane, surowe drewno ( przynajmniej tak wygląda), gładkie.
    Zależy mi na utrzymaniu stylu starego domostwa. Nie chcę ani błyszczących , ani super gładkich podłóg.
    Był fachowiec który ma piaskować belki stropowe, twierdzi że ludzie piaskują również takie stare podłogi. Tylko co po tym piaskowaniu?
    Czy ktoś spotkał się już z taką podłogą , problemem?
    Pozdrawiam

  5. #3465

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olleo Zobacz post
    Ja mialem roznych partaczy na budowie (patrz tutaj), ale nawet ja dwoch lat nie czekalem na ekipy - z jedna walczylem prawie rok (od wrzesnia do czerwca wlacznie), zeby zabrali sobie spieprzone okna i oddali kase, a z druga prawie pol roku, zeby przyszli poprawic spieprzone i niedokonczone tynki (tez ich w koncu odprawilem, a teraz probuje sie sadzic, bo zmarnowali materialu na 11tys i zwiekszyli koszty naprawy i dokonczenia o drugie tyle).

    ja również szczerze nie polecam firmy KORONA PAWLAK. Realizacja zawartych umów trwa juz 3 rok !!!! Pan Pawlak tylko pięknie opowiada albo wymyśla kolejne preteksty na poczekaniu. Pożar zakladu, brak ludzi, brak pieniedzy na zakup materiałów do realizacji umowy !!! Wlaśnie na dniach będę składał pozew do sądu.
    Jeżeli jest jeszcze ktoś z podobnymi doswiadczeniami z ta pseudo firemką to zapraszam do kontaktu. Połączmy siły !!!


    UWAGA. również na firmę https://www.facebook.com/StylWoodPL/. to nowe "dziecko" szanownego PANA PARTACZA !!!
    Ostatnio edytowane przez mpoz ; 22-09-2020 o 23:34

  6. #3466

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martka82 Zobacz post
    Szczerze nie polecam usług firmy Korona Drewno Kalisz z www.koronadrewno.pl Mam bardzo złe doświadczenie z tą firmą. Pracownicy to zwykli partacze którzy nie mają zielonego pojęcia o stolarce. Mieliśmy mieć wykonaną elewację drewnianą z modrzewia syberyjskiego ale niestety kiedy w końcu pracownicy po 2 latach pojawili się na budowie nie wiedzieli zupełnie jak się za taką elewację zabrać. Zupełny brak kompetencji. Zaliczka zwrócona ale dopiero po ingerencji prawnika. Szczerze odradzam !!!
    ja również szczerze nie polecam firmy KORONA PAWLAK. Realizacja zawartych umów trwa juz 3 rok !!!! Pan Pawlak tylko pięknie opowiada albo wymyśla kolejne preteksty na poczekaniu. Pożar zakladu, brak ludzi, brak pieniedzy na zakup materiałów do realizacji umowy !!! Wlaśnie na dniach będę składał pozew do sądu.
    Jeżeli jest jeszcze ktoś z podobnymi doswiadczeniami z ta pseudo firemką to zapraszam do kontaktu. Połączmy siły !!!

    UWAGA. również na firmę https://www.facebook.com/StylWoodPL/. to nowe "dziecko" szanownego PANA PARTACZA !!!
    Ostatnio edytowane przez mpoz ; 22-09-2020 o 23:38

  7. #3467

    Domyślnie

    Witam,
    Zamierzam zakupić deski drewniane na podłogę (do salonu i sypialni).
    Wstępnie planuję deski lite olejowane.
    Czy ktoś może wypowiedzieć się o podłogach MAD?
    Czy to dobry wybór? Jakie inne firmy polecacie?
    A może lepsza będzie deska dwuwarstwowa?

  8. #3468

    Domyślnie

    Cytat Napisał anati Zobacz post
    Witam serdecznie!
    Szukam informacji o czyszczeniu i pielęgnacji parkietu. Jest to parkiet dębowy, klasa trzecia. Zaolejowany olejowoskiem Pallmann Magic Oil 2k.
    Od momentu położenia, minęło 2 miesiące a zapach oleju jest bardzo intensywny. Podłoga do tej pory była odkurzana i myta wodą i wycierana na sucho. (cały czas trwa remont w mieszkaniu). Posiadam produkt Magic Oil Car do pielęgnacji parkietu. Jeszcze nie używałam z racji ciągłego kurzenia się w mieszkaniu.
    Po myciu mop jest brązowy, tak samo jak i ścierka do wycierania na sucho.
    Producent zapewnił mnie że zapach powinien utrzymywać się ok 2-3 tyg, ale już męczę się 2 miesiące. Oraz że jest bezpieczny (dotyczy wdychania, zależy mi na rodzinie).
    Proszę o poradę dotyczącą utrzymywania się takich zapachów, oraz czy powinnam od razu myć parkiet tym środkiem.
    Pozrdrawiam
    Anati
    Cześć jeśli chodzi o czyszczenie i impregnacje podłóg oraz desek tarasowych poolecam zaglądnąć tutaj https://natural-wood.pl/29-impregnat...smo-zewnetrzne posiadają bardzo duży wybór farb i imporegnatow do tarasów i nie tylko, farby firmy OSMO więc naprawde godne polecenia

Strona 174 z 174

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony