dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Aranżacja sypialni

    Kupiliśmy z mężem łóżko w kolorze białym-ecru (zdjęcie "nasze łóżko.jpg"), które ma na zagłówku pionowe przeszycia. Dokładniej je widać na zdjęciu łóżka w innych kolorach, które można podejrzeć tutaj: Za łóżkiem chcieliśmy umieścić dekoracyjne panele gipsowe firmy które można pomalować na dowolny kolor (nie wiemy jeszcze na jaki). Inspirowałam się zdjęciem Sypialnia to nieduży pokój w bloku (2,8x3,5m) pomalowana na kolor kremowy/ecru pasujący do koloru łóżka. Łóżko jest w stylu prostym, nowoczesnym, a panele dekoracyjne są w stylu fantazyjnym, z liniami falowanymi. Teraz zastanawiam się, czy te panele będą pasowały do tego łóżka, bo są w totalnie różnym stylu albo jak to zrobić, żeby ten wystrój się nie kłócił. W ostateczności mogę te panele dać do salonu, a w sypialni wymyślić inną dekorację ściany, ale fajnie gdyby dało się te dwa wzory jakoś połączyć, aby stworzyły jakiś styl. Jako, że pokój jest mały, to wystrój można pewnie stworzyć szafkami nocnymi/lampkami/karniszami? W sypialni mam również komodę z Ikei - model Hemnes 6 szuflad https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60239273/
    Chcemy też położyć panele w pokoju, myśleliśmy o podłodze w ciemniejszym kolorze, aby kontrastowała z łóżkiem, ale wtedy nie wiemy jaki kolor paneli ściennych dopasować i czy w ogóle będą pasowały do nowoczesnego łóżka i komody. No i też nie wiemy jakie szafki/lampki/inne przedmioty kupić, aby sypialnia wyglądała ładnie. Prosimy o pomoc.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nasze łóżko.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	427256  
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 22-02-2019 o 21:07

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak widać na twojej inspiracji z panelami zestawiono zupełnie nowoczesne łóżko i nowoczesne szafki.



    komoda ma za to nieco romantyczno-sielski wygląd. I to ona mniej pasuje. Ponieważ jest biała, ściany ecru mogą wyglądać jak żółte przy niej.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 23-02-2019 o 16:04

  3. #3
    Banned
    Martinni

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-202
    Posty
    6

    Domyślnie

    Mi tutaj brakuje czegoś wyróżniającego, jakiegoś detalu. Wszystko jest super, ale wnętrzu brak pazura. Ja też miałam taki problem i się zastanawiam nad komodą z ikei, ale ostatecznie kupiłam tylko szafę i łózko podobne do waszego. Teraz szukałam czegoś mocnego, by dodało akcentu i znalazłam sobie[Tu była reklama - moderator], na którym zostawiam wieczorem szlafrok albo szykuje sobie obrania na kolejny dzień. Idealnie mi się to skomponowała z moim nowoczesnym wnętrzem
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 26-02-2019 o 11:28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony