dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Preparat do paneli - biały nalot, zarysowania

    Cześć,
    W wynajętym mieszkaniu mamy panele, ze względu że jeszcze trochę tutaj pomieszkamy chciałbym je jakoś zabezpieczyć lub trochę odżywić. Na obecną chwilę nie wyglądają za ciekawie. Używamy mopa parowanego ze specjalnym trybem do czyszczenia paneli ( bardzo delikatna para), lecz jak to z panelami bywa sama woda nie wystarczy. Raz na jakiś czas przydałby się preparat, który by odżywił i jednocześnie wypełnił drobne zarysowania i zniwelował "smugi", wyglądajace na biały ślad jakby ktoś przejechał gumką do ścierania. Nie wiem jak to dokładnie nazwać, ale jest to taki biały nalot, widoczny pod odpowiednim kątem naświetlenia, chciałbym ten problem zniwelować, ponieważ mop sobie z nim nie radzi. Panele będą traktowane ręcznie, więc w razie problemów będę docierał, aż dojdzie do skutku. Mam u siebie maszynę polerską do lakieru samochodowego, wiec z odpowiednim padem mógłbym doprowadzić to do stanu użytkowego. Chociaż na początek sprawdziłbym czy ręcznie wcieranie nie da pożądanego skutku. Jakie preparaty polecacie ? Zdjęcie w załączniku. Niestety chciałem edytować zdjęcie, i nie mogłem wgrać już nowego, więc jest w stronie zewnętrznej.
    http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2qx6n3t&s=9
    Dzięki za pomoc
    Ostatnio edytowane przez salvien ; 24-02-2019 o 18:39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony