dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Gruntowny remont łazienki - koszt

    Mam 5-metrową łazienkę do gruntownego remontu (wymiana instalacji wod-kan, skucie starych płytek, polozenie nowych, sufit podwieszany, montaz wanny, umywalki i geberitu). Czy 10 tys. za samą robociznę (bez żadnych materiałów) we Wrocławiu to dobra cena? Bardzo proszę o opinie.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzesiek17bn

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    72

    Domyślnie

    Jeśli z fakturą to myślę że tak , ja płaciłem 7k na zagłębiu

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    RafiRuX

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-139
    Posty
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał minter Zobacz post
    Ceny mogą drastycznie się od siebie różnić w zależności od tego co zamierzasz zamontować w nowej łazience.
    To prawda. Fachowiec może inaczej policzyc za montaż płytek wielkoformatowych, a inaczej za 20x20 cm

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Aby oszacować koszt remontu, warto poprosić o wycenę kilku fachowców. Łazienka jest pomieszczeniem o podwyższonej, wilgotności, dlatego przy remoncie trzeba zadbać o zastosowanie odpowiednich materiałów. Do spoinowania łączeń sufitu podwieszanego rekomenduję wykorzystać gładź elastyczną Śnieżka Acryl-Putz® MS30, a do malowania farbę Śnieżka Kuchnia Łazienka zawierającą w swoim składzie mikrocząsteczki srebra zapobiegające rozwojowi pleśni i grzybów

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony