dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jaki materac do sypialni?

    Budowa wymarzonego domu już za nami, teraz czas na aranżację jego wnętrza. W zeszłym tygodniu zaczęliśmy urządzać naszą sypialnię, zakupiliśmy już nawet piękne, dębowe łóżko. Poszukujemy aktualnie materaca, który spełniłby wszystkie nasze oczekiwania. Wraz z mężem preferujemy twarde materace do spania, nasza sąsiadka poleciła nam już pewien sklep internetowy, w którym możemy wybierać spośród wielu modeli materaców. Myślę, że zdecydujemy się na twardy materac piankowy H4, jego parametry spełniają wszystkie nasze wymagania.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar CADrysunki
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    34

    Domyślnie

    Porównywaliście twardy materac piankowy ze sprężynowym? Jakie macie zdanie o piankowym?

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bolo_L

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    00-765
    Posty
    36

    Domyślnie

    Najlepszy sprężynowo-piankowy. Sama pianka jest niezbyt trwała, a sama sprężyna nie tak wygodna (na początku użytk.).

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Alina321

    Zarejestrowany
    Nov 2020
    Skąd
    Rzgow
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Przede wszystkim ludzie nie znają się na materacach, a przed zakupem trzeba trochę poczytać o materacach. Też myślałam, że piankowe są mniej trwałe, ale po bardzo wielu przeczytanych artykułach i opiniach zdecydowałam się na zakup materaca z pianką geltex I powiem tylko tyle - do sprężynowego już nie wrócę, bo piankowy jak dla mnie jest idealny. Mam go od przeszło roku i pianka zachowała wszystkie swoje właściwości.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony