dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 91
  1. #21

    Domyślnie

    No w przypadku Mitsubishi jest "prawdziwa" firma. Mitsubishi-electric Polska. Ta firma o ktorej wspomniales byla kiedyś czymś a'la Mitsubishi Polska. Dobra konczymy bo trochę off top sie zrobil.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał milsa666 Zobacz post
    No w przypadku Mitsubishi jest "prawdziwa" firma. Mitsubishi-electric Polska. Ta firma o ktorej wspomniales byla kiedyś czymś a'la Mitsubishi Polska. Dobra konczymy bo trochę off top sie zrobil.
    Ale chcesz ich bronić czy jak,to wejdż sobie na stronę Mitsubishi-electric Polska i daj na zakładkę kontakt sprawdż do kogo ten kontakt jest,obok masz formularz zgłoszenia awarii przeczytaj jak to wygląda ,instalator musi Ci to wypełnić łącznie z opisem awari i innymi pierdołami i odrazu wskazać numer częśći zamiennej
    jaką chce i odesłać jeszcze starą.
    A to że w słuchawce się przedstawiają jako Mitshubishi to już inna bajka.

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CNC_POMPY_CIEPLA
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    CAŁA POLSKA - Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    1.523
    Pompy Ciepła dla wymagających Pompy Ciepła w najlepszych cenach z montażem na terenie całej Polski www.cncpompyciepla.pl Starogard Gdański, Al. Armii Krajowej 14

    Domyślnie

    Cytat Napisał codix Zobacz post
    No nie z Mitsubishi tylko z jakąś tam firmą Zymetric która akurat tam pełni jakąś role niby dystrybutora,coś tam poinformują doradzą ,dadzą namiary na instalatorów robią kursy instalatorom w wynajetych salach,itp.
    Takie firmy jak Panasonic,Mitsubishi itp nie mają jakiś swoich oddziałów w Polsce jakieś tam biuro na 40 pietrze w wierzowcu ,gdzieś jakiś magazyn z cześciami a wszelkie sprawy napraw czy gwarancji ogarniają instalatorzy ,gwarantem jest ten kto Ci montował oni mają tylko instalatorom zapewnić części takzwana "gwarancja klimatyzacyjna "
    W normalnej firmie masz zarejestrowany produkt,podbitą gwarancję i nie obchodzi Cię to kto to montował,czy zmarł czy zamknoł firmę czy jest chory a może wyjechał do egiptu na wczasy w srodku zimy,dzwonisz do oddziału gadasz co jest grane i w ich interesie jest wysłać Ci serwisanta a skad on będzie czy z nad morza czy z Tatr to już nie bardzo Cię obchodzi.Po gwarancj też przyjedzie jakiś bez marudzenia że on nie montował,naprawi skasuje.
    Głupoty piszesz, w Mitsubishi masz kontakt do lokalnych oddziałów a oni kierują Cie do najbliższej firmy która może podjąć się serwisu.

    W Panasonic masz infolinie która też może Cię skierować do np. pro partnerów którzy są najlepszymi jeżeli chodzi o sprzedaż, a niektóre z tych firm mają też status ACS czyli autoryzowanego serwisu, te firmy mają części, fachowców i doświadczenie.
    Sprzedaż i instalacja pomp ciepła wszystkich marek: /Panasonic /Mitsubishi /Daikin /Villant
    Instalacje
    www.fb.com/CNCPompyCiepla
    Mapa Instalacji
    https://www.google.com/maps/d/viewer...98&usp=sharing
    Adres
    Al. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gdański
    Kontakt
    [email protected] 501952301
    Aukcje
    https://allegro.pl/uzytkownik/cncPompyCiepla - Panasonic, Mitsubishi, LG, oraz klimatyzacja

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał CNC_POMPY_CIEPLA Zobacz post
    Głupoty piszesz, w Mitsubishi masz kontakt do lokalnych oddziałów a oni kierują Cie do najbliższej firmy która może podjąć się serwisu.

    W Panasonic masz infolinie która też może Cię skierować do np. pro partnerów którzy są najlepszymi jeżeli chodzi o sprzedaż, a niektóre z tych firm mają też status ACS czyli autoryzowanego serwisu, te firmy mają części, fachowców i doświadczenie.
    Tak??
    To jak mi jakiś Czesiek z papierami zamontuje Panasonica i zamknie firmę to w ramach gwarancji przyjedziesz mi naprawić za darmo???

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CNC_POMPY_CIEPLA
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    CAŁA POLSKA - Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    1.523
    Pompy Ciepła dla wymagających Pompy Ciepła w najlepszych cenach z montażem na terenie całej Polski www.cncpompyciepla.pl Starogard Gdański, Al. Armii Krajowej 14

    Domyślnie

    Cytat Napisał codix Zobacz post
    Tak??
    To jak mi jakiś Czesiek z papierami zamontuje Panasonica i zamknie firmę to w ramach gwarancji przyjedziesz mi naprawić za darmo???
    jak wybierasz cześka to sam prosisz się o kłopoty.
    Jeździłem na serwisy gdzie inna firma montował i nie ogarnęła, mam status ACS i wtedy rozliczam sobie taki wyjazd z Panasonic ale nie ma co ryzykować z cześkiem bo najpierw on musi odmówić przyjazdu na serwis. On w pierwszej kolejności powinien się pojawić.
    Sprzedaż i instalacja pomp ciepła wszystkich marek: /Panasonic /Mitsubishi /Daikin /Villant
    Instalacje
    www.fb.com/CNCPompyCiepla
    Mapa Instalacji
    https://www.google.com/maps/d/viewer...98&usp=sharing
    Adres
    Al. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gdański
    Kontakt
    [email protected] 501952301
    Aukcje
    https://allegro.pl/uzytkownik/cncPompyCiepla - Panasonic, Mitsubishi, LG, oraz klimatyzacja

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał CNC_POMPY_CIEPLA Zobacz post
    jak wybierasz cześka to sam prosisz się o kłopoty.
    Jeździłem na serwisy gdzie inna firma montował i nie ogarnęła, mam status ACS i wtedy rozliczam sobie taki wyjazd z Panasonic ale nie ma co ryzykować z cześkiem bo najpierw on musi odmówić przyjazdu na serwis. On w pierwszej kolejności powinien się pojawić.
    Jutro to zweryfikuję z Panasonikiem czy tak jest ,że jeśli zamontował instalator z ważnymi papierami i na tym zarobił i odmówi przyjazdu,albo sobie nie da rady z naprawą ,albo nie odbiera telefonów ,albo zamknął firmę to czy w ramach gwarancji mi wyślą serwisanta za darmo.
    Oczywiście opiszę co mi odpowiedziano.

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CNC_POMPY_CIEPLA
    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    CAŁA POLSKA - Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    1.523
    Pompy Ciepła dla wymagających Pompy Ciepła w najlepszych cenach z montażem na terenie całej Polski www.cncpompyciepla.pl Starogard Gdański, Al. Armii Krajowej 14

    Domyślnie

    Cytat Napisał codix Zobacz post
    Jutro to zweryfikuję z Panasonikiem czy tak jest ,że jeśli zamontował instalator z ważnymi papierami i na tym zarobił i odmówi przyjazdu,albo sobie nie da rady z naprawą ,albo nie odbiera telefonów ,albo zamknął firmę to czy w ramach gwarancji mi wyślą serwisanta za darmo.
    Oczywiście opiszę co mi odpowiedziano.
    Jak by taka sytuacja była musiała by zatrząść się ziemia w Panasonic, bo takich przypadków praktycznie nie ma.
    Sprzedaż i instalacja pomp ciepła wszystkich marek: /Panasonic /Mitsubishi /Daikin /Villant
    Instalacje
    www.fb.com/CNCPompyCiepla
    Mapa Instalacji
    https://www.google.com/maps/d/viewer...98&usp=sharing
    Adres
    Al. Armii Krajowej 14, 83-200 Starogard Gdański
    Kontakt
    [email protected] 501952301
    Aukcje
    https://allegro.pl/uzytkownik/cncPompyCiepla - Panasonic, Mitsubishi, LG, oraz klimatyzacja

  8. #28
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    oberwatorPC

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszwa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    887

    Domyślnie

    Cytat Napisał CNC_POMPY_CIEPLA Zobacz post
    Jak by taka sytuacja była musiała by zatrząść się ziemia w Panasonic, bo takich przypadków praktycznie nie ma.
    Jeszcze nie ma bo jest żniwo. A jak Ci się znowu odmieni i powiesz, że Panasonic jest be to co? Jak instalator stwierdzi, że mu się znudziło i zajmie się łowieniem ryb to co?

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Napisał oberwatorPC Zobacz post
    A jak Ci się znowu odmieni i powiesz, że Panasonic jest be to co? Jak instalator stwierdzi, że mu się znudziło i zajmie się łowieniem ryb to co?
    Ad 1. A co to zmienia w jego obowiązkach?

  10. #30

    Domyślnie

    No i jak obiecałem tak informuję
    Każdy może zadzwonić i se potwierdzić infolinia Pansonica tel.222953727
    Słowa konsultanta
    "Wszelkie sprawy serwisowe i gwarancyjne,konserwacyjne prosimy uzgadniać z instalatorem pana pompy ciepła"
    Ja:
    Ale mój instalator zlikwidował firmę i nie można się z nim skontaktować
    "To proszę wyszukać w wyszukiwarce na stronie kolejnego instalatora i do niego zadzwonić"
    Czy taki instalator ma jakiś przez was nałożony obowiazek przyjechania do mnie w ciągu jakiegoś czasu i naprawienia mi tej pompy?
    "Nie nie ma ale napewno przyjedzie i naprawi"
    Czyli mam wydzwaniać i sam szukać instalatora który będzie akurat miał czas i zgodzi się do mnie przyjechać a jak będą bardzo zajęci to nie przyjadą ?
    "Napewno Pan kogoś znajdzie"
    Czy może mi Pan podać namiary na jakieś dwie firmy z mojej okolicy które mają status PRO Partnera w waszej firmie i moga udzielać 5lat gwarancji?
    "Nie słyszałem o takim rozwiązaniu w naszej firmie"
    Proszę pana pewien instalator waszych sprzętów na forum informuje wszystkich że jest 6 firm w całym kraju które mają status pro partnera i moga udzielać 5letniej gwarancji
    "Pierwsze słyszę" ???????????????????????????????????????
    ??????????????????????????????????????????????????

    To myślę że jest to najlepszy obraz tego jak działa serwis w takich firmach,nawet nie wiedzą że mają Pro partnerów albo to ściema jest z tymi Pro partnerami
    I jak się zjebie to siedzisz i grzejesz się farelkami i wydzwaniasz od jednego do drugiego i się prosisz żeby przyjechali

    Odrazu uprzedzam nie jestem przeciwnikiem Panasonika bo najprawdopodobniej ich pompę będę zakładał,tulko jak ktoś pyta jaka jest różnica między serwisem fabrycznym a ala serwisem klimatyzacyjnym to trzeba to jasno i wyrażnie powiedziec żeby ludzie wiedzieli z jakimi plusami czy minisami się to wiąże a nie walic scieme że jest tak samo.
    Ostatnio edytowane przez codix ; 04-03-2019 o 10:47

  11. #31

    Domyślnie

    to faktycznie lipa, w promieniu 100km ode mnie są trzy firmy, jedna większa blisko i dwóch jednoosobowych fachowców ponad 100km, żadnego pro partnera do 200km nie ma, pozostali itniejący na stronie panasonic sa ok. 200km, i teraz jak się komus skończy firma to co robić? komu się będzie chciało jechac 100 czy 200km na jakiś serwis? za jakie pieniądze? jeszcze gdyby to panasonic o tym decydował pod rygorem np. autoryzacji...a tu mamy widzimisię instalatora, i to ze dziś wybieramy solidnego nic nie znaczy, pompa ma chodzić powiedzmy 15 lat a 5 ma gwarancji i te okresy to kawał czasu że i solidny może (chociażby z przyczyn życiowych) zwinąć interes i zostajemy z ręką w nocniku

  12. #32

    Domyślnie

    Nie będę bronił panasonica, bo powinni to wiedzieć na infolinii. Ale coś takiego jak pro partner jest.Tu link. Nie chce mi się szukać na polskiej stronie.

  13. #33

    Domyślnie

    Co do 5lat gwarancji na cala pompę to proszę o przedstawienie tu na forum jakiejs karty gwarancyjnej oryginalnej z Panasonica gdzie jest to wyszczególnione.
    Bo na infolini nic o tym nie wiedzą, dzwonilem do trzech przypadkowych instalatorów to tez o tym nie slyszeli i mówili ze napewno by nie naprawiali w ramach gwarancji np.w czwartym roku użytkowania.
    Tylko oryginal poprosze bo ja tez moge wydrukowac sobie swoje firmowe karty gdzie bedzie 5lat bo jestem wtedy bardziej atrakcyjny na rynku,wiem jakie jest ryzyko że cos się popsuje i jaki bedzie to koszt i czy mi sie to opłaci.
    Ale żadna inna firma takiej karty niezaakceptuje.

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Nie będę bronił panasonica, bo powinni to wiedzieć na infolinii. Ale coś takiego jak pro partner jest.Tu link. Nie chce mi się szukać na polskiej stronie.
    Po angielsku nie umiem ale jest tam cos o 5latach gwrancji ale na spreżarke a nie na całość.

  15. #35

    Domyślnie

    Racja... Nie płacą mi za to, więc nie będę szukał dokładniejszych informacji.

  16. #36

    Domyślnie

    dla porównania w daikinie (tego poszukałem bo rozglądam się za pompami panasonic i daikin) gwarantem jest nie sprzedawca tylko Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. , gwarancja i jej warunki są ogólnie dostępne na stronie daikina https://www.daikin.pl/content/dam/DA...cyjna_2017.pdf
    i jest tez zapis że naprawę gwarancyjną obsługuje autoryzowany serwis wymieniony w gwarancji (czyli raczej instalator) lub inny autoryzowany serwis wskazany przez producenta, czyli tu się sami nie bujamy z błaganiami naprawy po instalatorach tylko daikin wyznacza kogo i mu za to płaci jak rozumiem
    jest tu co prawda gwarancja 3 letnia ale się zastanawiam czy nie lepsza 3 letnia normalna niż 5 letnia enigmatyczna?

  17. #37
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    oberwatorPC

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszwa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    887

    Domyślnie

    Cytat Napisał codix Zobacz post
    No i jak obiecałem tak informuję
    Każdy może zadzwonić i se potwierdzić infolinia Pansonica tel.222953727
    Słowa konsultanta
    "Wszelkie sprawy serwisowe i gwarancyjne,konserwacyjne prosimy uzgadniać z instalatorem pana pompy ciepła"
    Ja:
    Ale mój instalator zlikwidował firmę i nie można się z nim skontaktować
    "To proszę wyszukać w wyszukiwarce na stronie kolejnego instalatora i do niego zadzwonić"
    Czy taki instalator ma jakiś przez was nałożony obowiazek przyjechania do mnie w ciągu jakiegoś czasu i naprawienia mi tej pompy?
    "Nie nie ma ale napewno przyjedzie i naprawi"
    Czyli mam wydzwaniać i sam szukać instalatora który będzie akurat miał czas i zgodzi się do mnie przyjechać a jak będą bardzo zajęci to nie przyjadą ?
    "Napewno Pan kogoś znajdzie"
    Czy może mi Pan podać namiary na jakieś dwie firmy z mojej okolicy które mają status PRO Partnera w waszej firmie i moga udzielać 5lat gwarancji?
    "Nie słyszałem o takim rozwiązaniu w naszej firmie"
    Proszę pana pewien instalator waszych sprzętów na forum informuje wszystkich że jest 6 firm w całym kraju które mają status pro partnera i moga udzielać 5letniej gwarancji
    "Pierwsze słyszę" ???????????????????????????????????????
    ??????????????????????????????????????????????????

    To myślę że jest to najlepszy obraz tego jak działa serwis w takich firmach,nawet nie wiedzą że mają Pro partnerów albo to ściema jest z tymi Pro partnerami
    I jak się zjebie to siedzisz i grzejesz się farelkami i wydzwaniasz od jednego do drugiego i się prosisz żeby przyjechali

    Odrazu uprzedzam nie jestem przeciwnikiem Panasonika bo najprawdopodobniej ich pompę będę zakładał,tulko jak ktoś pyta jaka jest różnica między serwisem fabrycznym a ala serwisem klimatyzacyjnym to trzeba to jasno i wyrażnie powiedziec żeby ludzie wiedzieli z jakimi plusami czy minisami się to wiąże a nie walic scieme że jest tak samo.
    Powinno to być przypięte do głównej strony. Za chwilę klakierzy od panasa nawalą tyle postów, że ten zaginie i nikt go nie przeczyta.

  18. #38

    Domyślnie

    Niezależny obserwatorze, co w takim razie polecasz?

  19. #39
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    oberwatorPC

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszwa
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    887

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Niezależny obserwatorze, co w takim razie polecasz?
    Kupować pompy od europejskich i skandynawskich producentów.

  20. #40

    Domyślnie

    Nie wygłupiaj się i powiedz, że mamy kupować Nibe. VIP Partnera już Ci dali, czy dopiero się ubiegasz?

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony