dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    morzechowski

    Zarejestrowany
    May 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-494
    Posty
    9

    Domyślnie wanna spa, JACUZZI OGRODOWE, koszty utrzymania oraz praktyczne doświadczenia

    Drodzy forumowicze,

    Buduję dom pod Warszawą. Rozważam zakup całoroczngo jacuzzi ogrodowego. Jest wielu producentów którzy oferują takie produkty. Czterech producentów, których wyklikałem w Google: Sundance, Hotspring, Wellis, Hydropool.

    Wiem już, że cena takiej wanny z montażem to przedział 30 - 80 tyś zł w zależności od wielkości, jakości i funkcji.

    Chciałbym używać takiej wanny przez cały rok, a w szczególności jesienią/zimą/wiosną z temperaturą wody ok 35 stopni.

    Czy ktoś z Was posiada taką wannę i może podzielić się praktycznymi uwagami co do użytkowania i instalacji?
    Interesuje mnie też jaki jest rzeczywisty koszt utrzymania takiej wanny w ciągu roku, także zimą gdy temperatura utrzymuje się poniżej zera.

    Dziękuję
    Marek

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    oblivion

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Sanok
    Kod pocztowy
    38-500
    Posty
    8

    Domyślnie

    Podpinam się pod temat, też przymierzam się do zakupu.

  3. #3

    Domyślnie

    Słaby ten post sponsorowany 90zł zimą? Jaką temperaturę wody w jacuzzi utrzymujecie i jaki ma wymiar? Rozumiem, że to bez pompy ciepła, z pompą byłoby 3x taniej?

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    "Jacuzzi" to marka (i nazwa własna) a nie rodzaj urządzenia.
    Utrzymanie miesięczne ogrodowej wanny z hydromasażem (SPA) zależy od wielu czynników (między innymi od temp zewnętrznej) ... u mnie koszt utrzymania jest niewielki (wanna 5-cio osobowa o pojemności około 1000 litrów).
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1614875179210.jpg
Wyświetleń:	185
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	453717   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1614875188061.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	453718  
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 07-04-2021 o 11:25
    unde venis et quo tendis

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    zalezy od mieszkania na Florydzie zamiast w Polsce?

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    zalezy od mieszkania na Florydzie zamiast w Polsce?
    Dlatego napisałem, iż koszty zależą również od temp zewnętrznej ... w klimacie na północy US temperatury są podobne jak w Polsce.
    Mieszkałem również w Pennsylvania gdzie korzystałem całorocznie ze SPA w ogrodzie.
    unde venis et quo tendis

  7. #7

    Domyślnie

    Też podepnę się pod temat. Ciekawe ile może kosztować utrzymanie zimą podczas mrozów

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony