dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Drzwi zewnętrzne Vetrex Premium - opinie

    Ma ktoś jakieś doświadczenia z drzwiami zewnętrznymi od Vetrexa? Jako producent okien się sprawdzają ale jak z drzwiami?

    Muszę domówić okna do piwnicy od Vetrexa i sprzedawca podpowiedział, że Vetrex też robi drzwi od niedawna i mogę zamówić u nich wszystko.

    Nie mam wiatrołapu (bardzo stary dom) i bardzo zależy mi na "cieple" a Vetrex dla drzwi lakierowanych podaje Ud = 0.76. To chyba dobra wartość... Budżet w okolicy 4000 - 5000 PLN.
    Ostatnio edytowane przez Michal818 ; 03-03-2019 o 12:29 Powód: info o Ud

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MarsjaninBielsko

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    13

    Domyślnie

    Mało realne by ktokolwiek miał w tym momencie jakieś doświadczenia z tymi drzwiami. To jest nowość wprowadzona w roku 2018 przez tę firmę. Raczej za wcześnie na jakieś uwagi itp.

    Ja osobiście oglądałem je kilka dni temu i na pewno robią bardzo pozytywne wrażenie, dużo lepsze niż stalowe drzwi innych producentów które oglądałem do tej pory.

  3. #3

    Domyślnie

    Drzwi nie widziałem jeszcze, ale wg informacji, które dostałem drzwi faktycznie są dostępne od 2018, ale u nas. Wcześniej były tylko produkowane na eksport. Nie wiem ile w tym prawdy.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam za sobą montaż 5 sztuk takich drzwi. Wszystkie działają poprawnie w tym krótkim okresie czasu. Oferta jeszcze bez naświetli bocznych oraz dodatków w postaci np elektrozamków

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MarsjaninBielsko

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał ClNEK Zobacz post
    Oferta jeszcze bez naświetli bocznych oraz dodatków w postaci np elektrozamków
    brak elektromagnesu to największa wada

  6. #6

    Domyślnie

    Oczywiście drzwi osiągają deklarowane parametry jak zostaną dobrze zamontowane - na to też zwróć uwagę przy dokonywaniu tej inwestycji.

  7. #7

    Domyślnie

    Mogę prosić o jakies świeże opinie na temat drzwi Vetrexu?

    Mam wycenę na drzwi Wiked Optimum + ościeznica Termo (wzór 25 z zwykła szybą, okleina w kolorze antracyt) za 4700 (ew prestige termo lux za 5300), za dokładnie 1000 więcej (tj. 5700) ofertę Vetrex Tour z szybą P4 które są lakierowane (podobno na plus względem okleiny). Warto dołożyć ten 1000? Zastanawia mnie to lakierowanie czy faktycznie jest na plus?
    Ostatnio edytowane przez Krzsiek85 ; 09-05-2020 o 23:10

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie miałem okazji widzieć drzwi z Vetrexu, ale kolega Cinek (kiedyś bardzo dobrze obecny na forum) chwali je sobie i ocenił, że przestaje proponować W na rzecz V (nie tylko dlatego że V jest wg niego lepsze).

    A co do lakierowania kontra okleina? No cóż.. w drzwiach wewnętrznych tak sie uważa. Lakier bardziej ekskluzywny. Ale w bramach już odwrotnie (bo lakier na słońcu może z czasem blaknąć). Mam za to parę Wikędów zamontowanych malowanych i póki co nie widziałem by coś się z tym działo.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  9. #9

    Domyślnie

    Można prosić o e-mail do CINKA?
    Prywatnej wiadomości nie da się wysłać.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    Można prosić o e-mail do CINKA?
    Prywatnej wiadomości nie da się wysłać.
    Tu go znajdziesz:
    https://www.facebook.com/oknacieple/
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Już skrzynka odbiorcza wyczyszczona mozna pisać

  12. #12

    Domyślnie

    Jak wygląda obecnie sytuacja z drzwiami Vetrex po tych kilku latach?
    W tym roku będę chciał coś zamontować i CINEK może znowu mieć robotę z dojazdem 80km .

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Przemek89g

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    180

    Domyślnie

    Też jestem ciekaw jak się sprawują drzwi z vertexu. Muszę zaopatrzyć się w drzwi wejściowe do domu jak i te do kotłowni z zewnątrz.
    Parterówka, pow. użytk./ogrz. 130m2 + 45m2 garaż nieogrzewany, kubatura 362,6m3. Wylewka 10cm - 100% podłogówki. Ściany silka 18cm+ 25cm( 0,032), podłoga 20cm (0,030), sufit 50cm celulozy, okna Vetrex V82 + szczelny montaż (U= 0.6-0,9). Obciążenie cieplne przy -20*C: 4,5kW, zapotrzebowanie : 46,5 kWh/m2*rok. PC Panasonic 7kw split, Thessla Green AirPack4 400h Enthalpy.

  14. #14

    Domyślnie

    Jako posiadacz drzwi firmy Vetrex, laik, mogę napisać, że drzwi są jak najbardziej ok, a cenowo wychodzą naprawdę przyzwoicie jak na swoje parametry.
    Jedna uwaga, jeżeli nie zamierzasz podłączać elektrozaczepu do prądu, a jedynie korzystać z funkcji "dzień-noc", nie bierz pochwytu (antaby), tylko zwykłą klamkę. Przez brak możliwości domówienia samozamykacza, skrzydło otwiera się lekko, za lekko, przez co trudno je kontrolować.

  15. #15
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Przemek89g

    Zarejestrowany
    Jul 2018
    Skąd
    Ostrołęka
    Kod pocztowy
    07-410
    Posty
    180

    Domyślnie

    Zastanawiam się wlaśnie nad drzwiami z vetrexu jak i wikędu. Które wypadają lepiej w stosunku cena/jakość?

  16. #16

    Domyślnie

    Czy ktoś ma może aktualny cennik drzwi zewnętrznych Vetrex?
    Szukam tylnych drzwi wyjściowych z garażu na ogród i nie chciałbym przepłacać, ale chciałbym Vetrex.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony