dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 52
  1. #1

    Domyślnie Dobre działki w okolicach Warszawy

    Mam takie pytanie. Czy ktoś może z was wie gdzie w okolicach Warszawy są piękne działki przylegające do rezerwatów/lasów?
    Takie miejsce, gdzie są sosny, czyste powietrze i dobry dojazd? Jedynie znam okolice Międzylesia/Wawra, ale też chciałbym poznać inne możliwości. Ktoś może coś widział, może polecić? Gdzie pojechać, co zobaczyć? Mniej-więcej jakie są ceny w takich miejscach?
    Dziękuję za wskazówki!!!

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar micbarpia
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    385

    Domyślnie

    Sprawdz południowe okolice Warszawy... swietny dojazd do centrum s8... 15-20min ...wszystko co przy trasie Krakowskiej za Jankami jest już bliżej przyrody...lasów...

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    michal_kulesza

    Zarejestrowany
    Jun 2018
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-305
    Posty
    5

    Domyślnie

    Jeżeli okolice Legionowa wchodzą w grę to Józefów jest fajną miejscowością. Zobacz ulicę Poziomkową, jest tam klika działek na sprzedaż i las obok. Ssm się tam właśnie buduję. Co do cen aktualnie to nie wiem ale pewnie w przedziale 160-250 zł/m2

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.154
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał AntonioB Zobacz post
    Mam takie pytanie.
    Otulina parku Chojnowskiego. 2 stacje PKP za Piasecznem (jedna za Piasecznem jest jeszcze fajniej, ale ceny kosmiczne).
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 12-03-2019 o 09:51

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    A może Podkowa Leśna i okolice (Owczarnia, Terenia, Stara Wieś)? Dojazd WKD, ewentualnie S8. Dużo drzew, głównie sosen, Las Młochowski niedaleko, w sam raz na przejażdżki rowerowe lub konne

  6. #6

    Domyślnie

    z tego co pisał we wczesniej AntonioB interesują go okolice Wawra.

  7. #7

    Domyślnie

    mój błąd w innych watkach była głownie mowa o okolicach Wawra.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał AntonioB Zobacz post
    Mam takie pytanie. Czy ktoś może z was wie gdzie w okolicach Warszawy są piękne działki przylegające do rezerwatów/lasów?
    Takie miejsce, gdzie są sosny, czyste powietrze i dobry dojazd? Jedynie znam okolice Międzylesia/Wawra, ale też chciałbym poznać inne możliwości. Ktoś może coś widział, może polecić? Gdzie pojechać, co zobaczyć? Mniej-więcej jakie są ceny w takich miejscach?
    Dziękuję za wskazówki!!!

    Milanówek, Podkowa Leśna, Komorów, Brwinów - czyli miasta ogrody.

  9. #9

    Domyślnie

    Pierwsze słyszę, aby Brwinów był miastem ogrodem. Co prawda jest coś takiego jak Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów i Brwinów tam jest, ale gdzie mu do Podkowy czy starego Milanówka. Bo nowy Milanówek w stronę A2, to z ogrodu nie ma nic.

  10. #10

    Domyślnie

    Patrząc w tym roku na airly to bym szukał gdzieś pod lasem/za miastem po prostu wiem, że to nie gwarantuje lepszego powietrza w 100% ale raczej lepsze niż w starych domach w miastach gdzie pali się gumą pytanie co jest jeszcze ważne dla autora, bliskość szkoły, sklepów? pkp? czy tylko natura i bliskość do A2/S8 czy innej katowickiej.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Pierwsze słyszę, aby Brwinów był miastem ogrodem. Co prawda jest coś takiego jak Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów i Brwinów tam jest, ale gdzie mu do Podkowy czy starego Milanówka. Bo nowy Milanówek w stronę A2, to z ogrodu nie ma nic.
    Brwinów należy do Trójmiasta Ogrodowego i bierze udział w festiwalu Otwarte ogrody. Dodatkowo na terenie gminy znajduję się Las Młochowski.

    Co do Milanówka - zależy w którą stronę do A2 - jeżeli przez Chrzanów to się zgodzę. Inna sprawa - w Milanówku jest dużo działek w centrum - tanie nie są ale za to człowiek ma wrażenie jak by w lesie mieszkał.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_kolwiek Zobacz post
    Brwinów należy do Trójmiasta Ogrodowego i bierze udział w festiwalu Otwarte ogrody. Dodatkowo na terenie gminy znajduję się Las Młochowski.
    To miasto czy gmina - ogród?


    Cytat Napisał jak_kolwiek Zobacz post
    Co do Milanówka - zależy w którą stronę do A2 - jeżeli przez Chrzanów to się zgodzę. Inna sprawa - w Milanówku jest dużo działek w centrum - tanie nie są ale za to człowiek ma wrażenie jak by w lesie mieszkał.
    I centrum nie ma chyba MPZP?

  13. #13

    Domyślnie

    Wawer, miejscowości na linii otwockiej, w szczególności sam Otwock - mimo położenia wśród lasów i drzew mają generalnie najgorszy smog w całej aglomeracji - duża ilość zabudowy indywidualnej z XX wieku.

    Może się to zmieni za kilka, kilkanaście lat, głównie poprzez zmianę świadomości społecznej i programy pomocowe.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał key1 Zobacz post
    Wawer, miejscowości na linii otwockiej, w szczególności sam Otwock - mimo położenia wśród lasów i drzew mają generalnie najgorszy smog w całej aglomeracji - duża ilość zabudowy indywidualnej z XX wieku.

    Może się to zmieni za kilka, kilkanaście lat, głównie poprzez zmianę świadomości społecznej i programy pomocowe.
    Żyrardów dramat gorzej niż Warszawa i Singapur pewnie i razem wzięte momentami dlatego kupiłem pod miastem.

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Pierwsze słyszę, aby Brwinów był miastem ogrodem. Co prawda jest coś takiego jak Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów i Brwinów tam jest, ale gdzie mu do Podkowy czy starego Milanówka. Bo nowy Milanówek w stronę A2, to z ogrodu nie ma nic.
    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    A może Podkowa Leśna i okolice (Owczarnia, Terenia, Stara Wieś)? Dojazd WKD, ewentualnie S8. Dużo drzew, głównie sosen, Las Młochowski niedaleko, w sam raz na przejażdżki rowerowe lub konne
    Południowa część gminy Brwinów jest naprawdę zielona, "ogrodowa" Do ww. miejscowości dopiszę jeszcze Żółwin.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    Południowa część gminy Brwinów jest naprawdę zielona, "ogrodowa" Do ww. miejscowości dopiszę jeszcze Żółwin.
    Nie twierdzę bynajmniej, że gmina jest zła. Moje obiekcje tyczyły się wymieniania miast Podkowy Leśnej, Milanówka i Brwinowa w jednej linii
    Wszak w gminie Lesznowola też leżą częściowo Lasy Sękocińskie, bądź z nią graniczą. Nie oznacza to jednak, że sama Lesznowola ma jakiekolwiek atuty.

    Żółwin też nie jest zły. Tylko, o ile nic nie pomyliłem, ryzykowny ze względu na torfy. Badania geotechniczne przed zakupem obowiązkowe.
    Ostatnio edytowane przez agb ; 12-03-2019 o 19:49

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_kulesza Zobacz post
    Jeżeli okolice Legionowa wchodzą w grę to Józefów jest fajną miejscowością. Zobacz ulicę Poziomkową, jest tam klika działek na sprzedaż i las obok. Ssm się tam właśnie buduję. Co do cen aktualnie to nie wiem ale pewnie w przedziale 160-250 zł/m2
    Znam dobrze Juzefów. Ale kilka razy zrobiłem test jadąc do centrum i to jest totalny dramat. Z Jezefowa do Anina się jechało godzinę, a typowo 12 min. Przyjaciel mieszka w Juzefowie i mówi, że gdyby nie pracował w Juezefowie to by nie miał pojęcia co robić takie są korki. Ale miejsca są ładne.

  18. #18

    Domyślnie

    Postaram się też zbadać okolice Kampinosu, gdzieś z dobrym dojazdem do S8 i żeby to była działka leśna, z sosnami. Takie działki widziałem na Wawrze, ale kosztują 950.000 za 1700 metrów i 1.200.000 za 2500-3000 metrów. A tam nie można budować na mniejszych

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał kemot_p Zobacz post
    A może Podkowa Leśna i okolice (Owczarnia, Terenia, Stara Wieś)? Dojazd WKD, ewentualnie S8. Dużo drzew, głównie sosen, Las Młochowski niedaleko, w sam raz na przejażdżki rowerowe lub konne
    To jest Kampinos, prawda?

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał AntonioB Zobacz post
    To jest Kampinos, prawda?
    Nie to okolice grodziska mazowieckiego

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony