dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Wiktoroo

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Posty
    6
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Danwood- domy z drewna

    Witam. Czy mogę prosić o informację czy ktoś w ostatnim czasie budował z danwood z ich projektu . Chodzi mi czy ceny podane w cenniku na stronie się pokrywały. Jaki czas realizacji oraz czy firma ma zasięg na terenie całego kraju.

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ladybug89

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-668
    Posty
    1

    Domyślnie

    Firma buduje w całym kraju i nie tylko. Ceny z cennikami sie pokrywają. Gwarancja ceny jest na rok i spokojnie sie wyrobilismy z budową, gdyż mieliśmy juz działkę a oni załatwili dokumentację do pozwolenia i po uzyskaniu pozwolenia rozpoczęliśmy budowę fundamentu na własną rękę. 2 miesiące po wykonaniu fundamentu stał juz dom. W czasie składania dokumentacji do pozwolenia zalatwialismy ekipy na wykonanie przyłączy. Wszystko poszło sprawnie.

  3. #3

    Domyślnie

    A jak wrażenia po czasie ?

    Dom się sprawdza?
    Są jakieś problemy?

    Byłbym wdzięczny za podzielenie się opinią.

  4. #4

    Domyślnie Nie polecam.

    Cytat Napisał Wiktoroo Zobacz post
    Witam. Czy mogę prosić o informację czy ktoś w ostatnim czasie budował z danwood z ich projektu . Chodzi mi czy ceny podane w cenniku na stronie się pokrywały. Jaki czas realizacji oraz czy firma ma zasięg na terenie całego kraju.
    Miałem się z nimi budować. Byłem nawet u Pana Krzysztofa w domu, w Krakowie. Na szczęście zapomniał przygotować umowy (jechałem pół kraju żeby ją podpisać). W domu była wilgoć i widoczna pleśń na roletach. Dach wykonany fatalnie. Tłumaczył sie, że "szewc bez butów chodzi" i robiła mu to jakaś inna firma.

    Poleciła mi tę firmę znajoma, która miała zaraz zacząć z nimi budowę. Zaczęła. Wszystko szło prężnie, został im chyba ostatni etap i cyk.... przestali się pojawiać i odzywać, przez chwilę twierdzili, że nie mogą znaleźć wykonawcy, potem kontakt się urwał. Teraz sprawa w sądzie.

    Także - nie polecam. Kiedyś mieli oceny w sieci, ale zostały wyłączone - wiadomo dlaczego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony