dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Nasz (nie)wymarzony remont staruszka :)

    Trafiłam tu dawno temu, ale dziś postanowiłam napisać (nudzi mi się w robocie )

    I pierwsze co bym napisała to to, że przed czytaniem tego forum należy zlecać jakieś testy psychologiczne i w ogóle, czy mamy świadomość na co się porywamy
    W postach to wygląda tak fajnie, łatwo i przyjemnie, w życiu....cóż, jest inaczej

    Ale do rzeczy.
    Po wnikliwej lekturze tegoż forum, wpadła nam taka myśl do głowy, że kupimy dom.
    Pierwotnie miał być to dom do zamieszkania (lekki remont, hahaha). Po wieluuuuu tygodniach szukania trafiliśmy na TEN dom.
    Wiecie, fluidy, jakaś energia i te sprawy
    I w ten oto sposób 5 lat temu spełniło się nasze marzenie o domu


    Po trudach i remontowych bojach (udało nam się nie rozwieść ) daliśmy staruszkowi nowe życie. Od dwóch lat mieszkamy a ja kocham te mury coraz bardziej
    I tu wypada mi podziękować, bo gdyby nie to forum, kupilibyśmy zapewne jakąś szeregówkę

    Oczywiście, wiele jeszcze przed nami.....płot, garaż i ogród. Potężny ogród (ok 13 ar) z którym aktualnie walczymy

    małe przed i po
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	161
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	428759
    Nie możemy kochać domu, który nie ma swego oblicza i w którym kroki są pozbawione sensu.

  2. #2

    Domyślnie

    Jak na "lekki"remnt... całkiem, całkiem.
    pozdrawiam i kibicuję dalszymprzedsięwzięciom

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    grzesiek17bn

    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Będzin
    Kod pocztowy
    42-500
    Posty
    72

    Domyślnie

    Heh, historia trochę podobna do naszej , Też kupiliśmy "stary dom" z 72 roku , kwadratową kostkę. Głównie okolica i metraż nasz przekonały ponieważ dla 5 osobowej rodziny budowa 100m2 parterowego mnie nie przekonywała. Walczymy ponad pół roku z remontem i myślę że w sierpniu już będziemy wreszcie zamieszkiwać staruszka tak jak Wy

    powodzenia z ogrodem

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony