dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 14
Pokaż wyniki od 261 do 265 z 265

Domyślnie

Filtry, filtry...
    Gdzie zaopatrzyć się w komplet filtrów do tego reku? Na stronie sprzedawcy ... cena ok 100 zł za komplet czy macie jakieś sprawdzone źródło o podobnych lub lepszych parametrach a może i niższej cenie?

Ja trochę przespałem temat i nie ruszyłem sprawy ani dziwnej temperatury na nawiewie ani problemów z wyświetlaczem. Jedynie co sprawdziłem to podpiąłem ten sterownik na oryginalnym przewodzie do reku i niestety zegar nie tyka a po chwili pojawiły się FFF-ki
    Zaproszę sprzedawcę do siebie na regulację anemostatów i zaskoczę go moim problemem.. inaczej wiedząc z góry mógłby... nie mieć czasu...

Ktoś też miał tu problem z wskazaniem temperatur i okazała się winna płytka główna... jakiś koszt, czy wszystko na gwarancji?

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawel93

Kod pocztowy
    38-200

Domyślnie

Co do filtrów to tańszych oryginalnych nie znajdziesz, co do płyty głównej to pisz/ dzwoń do producenta - na pewno załatwią na gwarancji.

Domyślnie

No to złożyłem zamówienie w sklepie gdzie brałem inne akcesoria...
    Wszystko powoli schodzi z jakości, bo te filtry które otrzymałem nie jak się mają do zdjęcia na stronie a tym bardziej do oryginalnych, które wyjąłem z rekuperatora.
    Zaczynamy iść po bandzie, czy się nie znam i te "nowe" są bardziej PRO???
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	filtry.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	62,3 KB
ID:	445571  

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pawel93

Kod pocztowy
    38-200

Domyślnie

Klasa filtracji jest ta sama , różnicą między nimi są opory które tworzą dla wentylatorów- nowe filtry niczym nie odbiegają starym pod względem oczyszczania powietrza- po pewnym czasie dopracowuje się rozwiązania optymalizuje prace i ta zmiana pewnie z tego wynika.

Domyślnie

Optymalizacja?
    Mniejsza powierzchnia to większe zużycie prądu i częstsza wymiana.

Klasa filtracji też jest niezbyt wiarygodna.

Strona 14 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia