dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar darasle
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie „Pierwszy dom dla wroga, drugi dla przyjaciela, a trzeci dla Ciebie” - czy na pewno?

    Dzień dobry,

    Naszła mnie pewna refleksja dlatego postanowiłem podzielić się z Wami i mam nadzieję, że będzie warta Waszej uwagi.
    Czy to powiedzonko z tematu tego postu i jej pochodne jest rzeczywiście prawdziwe...?! Sam mieszkam w domu wybudowanym 8 lat temu i uważam, że jeżeli nasz dom spełnia nasze podstawowe założenia to te wyświechtane powiedzonko nie ma racji bytu. Oczywiście sam mam już setki pomysłów co bym zrobił inaczej, tak to prawda, ale jeżeli tak jak napisałem powyżej nasze podstawowe założenia zostaną spełnione, jak np. powierzchnia, lokalizacja, wielkość działki, układ, otoczenie etc. - każdy z osobna ma własne wymogi, to pomimo tych potencjalnych zastrzeżeń jest proste rozwiązanie - wystarczy po 10,15,20 latach zrobić generalny remont uwzględniający nasze zastrzeżenia, które uzbierały się przez lata, a co w zamian ? zostają wszystkie główne zalety, którymi kierowaliśmy się przy wyborze naszego projektu, lokalizacji i dostosowujemy nasz dom po tych kilkuletnich doświadczeniach absolutnie do naszego ideału.
    A co Wy o tym sądzicie?

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.277

    Domyślnie

    Jest takie twierdzenie "ciało nie osiąga ideału właściwego". Zawsze są ograniczenia i podczas remontu nie wszystko uda się poprawić lub zmienić. Znam człowieka który budował kolejno 3 domy i każdy sprzedał i to bardzo korzystnie.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    raczej w tym powiedzeniu chodzi o nabieranie doświadczeń. Jak czeladnik zaczyna szyć buty, to też mu pierwszy nie wychodzi idealnie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony