dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Zamiana kominka na piec gazowy.

    Witam,

    według projektu mam kominek i piec na paliwo stałe. Chciałem zrezygnować z kominka i na to miejsce wstawić komin pod piec gazowy. Mieć dwa alternatywne źródła ogrzewania. Czy jest możliwość zastosowania pieca np. na paliwo stałe i pieca gazowego w jednym pomieszczeniu? Jeżeli tak to proszę o jakieś wskazówki jak to rozplanować. A druga sprawa jaki komin wybrać? Rozmawiałam z przedstawicielem firmy Schiedel i zaproponowano mi komin Komin Dual fi200+ fi 80 stal 8,33mb którego jeszcze nie ma w ofercie i jest po wydaje mi się niskiej cenie. Ok 4 tyś za 8,33m Czy ktoś o czymś takim słyszał? Czy to jakaś lipa.
    Wyguglałem że to może być ten komin: https://allegro.pl/oferta/system-kominowy-komin-dual-gaz-sps-fi-80-200-8m-7209710533

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190411_235437.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	429136
    z góry dzięki za info
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190411_111436.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	429135  

  2. #2
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Kominek jako alternatywa , awaryjne źródło ciepła ,na czas gdy zabraknie prądu i wszystko co działa na pompki cyrkulacyjne , także centralne z pieca na paliwo stałe, przestaje działać . Brak pradu to brak grzania z pieca gazowego i pieca c.o. na paliwo stałe. Kominek bez wentylatorów i pompek to niezawodne działanie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	impression_r_2g_s_71-60-34-21_krbova_vlozka_romotop_interier_f9_big.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	97,7 KB
ID:	429150  
    Ostatnio edytowane przez Zdun Darek B ; 12-04-2019 o 17:39
    Darek B

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony