dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Prośba o poradę

    Witam wszystkich użytkowników. Wspólnie z teściem zamierzam wykończyć mieszkanie w stanie deweloperskim, ale nie jestem do końca pewien czy dobrze zaplanował nam robotę, a nie chce się z nim kłócić, dlatego pytam Was, specjalistów

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.259
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Początkujący1992 Zobacz post
    Witam wszystkich użytkowników. Wspólnie z teściem zamierzam wykończyć mieszkanie w stanie deweloperskim, ale nie jestem do końca pewien czy dobrze zaplanował nam robotę, a nie chce się z nim kłócić, dlatego pytam Was, specjalistów
    Jak brzmi pytanie?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Jak brzmi pytanie?

    Przepraszam, coś ucięło wiadomość. Chodzi mi o kolejności przeprowadzenia remontu. Ściany są już z gladziami. Czy dobrze myślę - 1. Plytki w salonie i łazienka , następnie założenie paneli w pokoju dziecięcym, później malowanie a na końcu montaż drzwi?

    I jeszcze jedno pytanie. Jak startujemy z remontem w czerwcu, a więc położeniem pewnie płytek w łazience i salonie z aneksem, to czy mogę wcześniej położyć panele w pokoju dziecięcym? Nie wiem, będzie się kurzyć czy coś..

  4. #4

    Domyślnie

    Kolejność dobrze napisałeś:
    1. Płytki w łazience i salonie (zakładając, że mają tą samą grubość płytek).
    2. Założenie paneli w pokoju dziecięcym.
    3. Malowanie.
    4. Montaż drzwi.

    Jeśli chcesz mieć wszystkie podłogi zlicowane, to zacznij od położenia jej w tym pomieszczeniu, które będzie miało najgrubszą podłogę. Najczęściej jest to łazienka. Potem do wysokości tej podłogi (płytki) dostosuj podłogę z paneli.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.259
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Malowanie lepiej zrobić przed panelami - łatwiej domalować do samego dołu i nie trzeba podłogi zabezpieczać.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony