dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Gwoździarka gazowa. Którą wybrać ?

    Witam.
    Zaczynam działać w branży dekarskiej. Przymierzam się do zakupu gwoździarki gazowej za środki z dofinansowania.
    Która gwozdziarke polecacie ?
    1. Paslode im100ci
    2. Tjep Grf 34/105
    3. B.PRO Nd105 Woody
    I do jakich prac na dachu mogę wykorzystać z powodzeniem te gwozdziarki, a do jakich ewentualnie lepsza będzie pneumatyczna ?
    Zaznaczam że to moje pierwsze kroki w pracy przy dachach, będzie wspomagał mnie znajomy dekarz.

  2. #2

    Domyślnie

    używam często gwoździarki ale nie gazowej, a elektrycznej, akumulatorowej Dewalt, co prawda nie w dekarstwie a przy stawianiu ścian szkieletowych drewnianych, podłog, legarów, belek, osb, sklejki itp
    wcześniej używaliśmy gazowych paslode, po przejściu na dewalta komfort pracy bez porównania, skończyly sie problemy z gazem, zacinaniem się wiecznym, serwisem itp, lżejsza, poręczniejsza, sprytniejsza (przynajmniej od paslodów które mieliśmy, modelu nie pamiętam), do tego na tych samych aku co pozostałe elektronarzędzia

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Kamil30cm

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Żukowo
    Kod pocztowy
    83-330
    Posty
    381

    Domyślnie

    Wejdź za Facebooka na stronę kunszt dekarstwa wybierz opcje szukaj i tam temat wałkowany non stop

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamil30cm Zobacz post
    Wejdź za Facebooka na stronę kunszt dekarstwa wybierz opcje szukaj i tam temat wałkowany non stop
    Dziękuję

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony