dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Szuflady

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    darkoser0

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    18

    Domyślnie Szuflady

    Witam wszystkich,jako iż jest to mój pierwszy temat proszę o wyrozumiałość.Mam pewien problem,otóż jak wskazuje temat chodzi o szuflady dokładnie o szuflady w kuchni znajdujące się przy ścianie.Chciałem zmienić ich układ żeby największą 4 z kolei szuflade mieć u samej góry.Suwnice mam chyba na tak zwane kliki czy jakoś tak,w każdym bądź razie żeby je wyjąć muszę podnieść takie czarne plastikowe haczyki żebym mógł je dalej wysunąć.Udało się, ale największy problem napotkałem z przegrodami oddzielajacymi ów szuflady nie mam pojęcia jak je wyjąć.Moje pytanie do was jak je,wyjąć żadnych srubek nie normalnie wygląda jakby była wkladana,chyba że jest przykręcona od strony ściany.Czekam na odpowiedzi.Pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Jakie przegrody? Jak są szuflady, to zazwyczaj nie ma żadnych przegród między nimi.

    Chcesz konkretną odpowiedź - pytaj wykonawcę tego rozwiązania. Inni mogą tylko zgadywać, np. że półki zostały zamocowane wkrętami od zewnątrz przed ustawieniem szafki.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    darkoser0

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    18

    Domyślnie

    Są małe mają ze 30cm i są wykonane płyty meblowej.Szuflady te były zrobione 12 lat temu ja byłem wtedy młody także nie znam wykonawcy.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    darkoser0

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    18

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20190501_103426.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	429853 Oto zdjęcie tej przegrody

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.277

    Domyślnie

    Obejrzyj konstrukcję całego mebla. Przegroda wzmacnia konstrukcję i może była wklejona na kołkach podczas motażu ścianek. Wytniesz brzeszczotem, to osłabisz całośc

  6. #6

    Domyślnie

    Na 99% były montowane na kołkach. Trzeba wyjąc cały korpus na zewnątrz. Rozkręcić widoczne śruby i próbować lekko popukać aby wyszły z kołków te wzmocnienia poprzeczne. Oczywiście może okazać się tak, że są one klejone i przy próbie wyjęcia uszkodzisz mebel. Trzeba podchodzić z wyczuciem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony