dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Pomocy! Moja skrzynka na działce sąsiada

    Dzień dobry!
    Potrzebuję porady, sytuacja jest taka, działka moja i sasiada umiejsciowikna jest frontem do drogi gminnej, ale jakieś 5 metrów od granicy działki biegnie projektowana linia rozgraniczająca pod przyszłą drogę, o ile ja kupiłem dom ze skrajnie ogrodzoną działką bo na to zgodd wydska gmina, tak sasiad sie odsunal 10 lat wcześniej i zrobil plot a przy nim elektrownia zrobila skrzynkę zbiorczą w rogu do ktorej pozniej podłączono mój dom i teraz tak...sasiad chce przestawic ogrodzenie na skrajne aby bylo na rowni z moim a nie cofniete na linie projektowana na poszerzenie i pytanie co z moją skrzynką ? Czy ja będę musial placic za przesuwanie jej i znowu za jakis projekt wewnetrzny, czy to nie mój problem, nie za bardzo jestem zainteresowany rozkopywaniem bo działkę mam juz zrobioną.

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    domsat

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Łódż
    Kod pocztowy
    93-362
    Dzielnica
    Górna
    Posty
    259

    Domyślnie

    Bełkot - napisz w j. polskim i załącz plan działek to otrzymasz poradę.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał domsat Zobacz post
    Bełkot - napisz w j. polskim i załącz plan działek to otrzymasz poradę.
    Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, to albo pytaj albo nie zabieraj głosu. Plan jest tutaj zbędny, jak sie nie zna na rzeczy... ustaliłem na telefon w elektrowni, że sąsiad musiał zgodzić się na służebność elektrowni bo inaczej nie mialby pradu( wzgledy ekonomiczne) cchcąc przesunac skrzynki musi uzyskac rowniez moja zgodę ponadto, koszt po jego stronie, finalnie elektrownia też sie nie zgodziła. pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Ricardo78 ; 22-05-2019 o 21:14 Powód: blad

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony