dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Hej,

    Kolego, możesz powiedzieć czy wymiana zabudowy rozwiązała Twój problem? Bo borykam się z tym samym kłopotem.
    Jakich użyłeś materiałów, czy zrobiłeś wszystko sam, czy możesz kogoś polecić?

    A może chciałbyś w jakiś weekend pomóc mi w Warszawie z wymianą zabudowy za odpowiednią opłatą?

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Lukas42

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-149
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cześć,

    Udało się idealnie. Teraz nic nie smierdzi.

    Co zrobiłem:
    - wyburzyłem całą starą zabudowę - wywaliłem kompletnie wszystko łącznie z najmniejszymi skrawkami folii aluminiowej

    - zbudowałem od podstaw całą obudowę korzystają z systemu Varmsen.
    Płyty, klej, impregnat, szpachlę zakupiłem od varmsena. Wkręty stalowe fosfatowane można kupić w kazdym markecie.
    Siatkę zbrojoną kupiłem oddzielnie specjalną która wytrzymuje 1000 stopni na Allegro.

    Całość została zamontowana przez dwóch Panów którzy robili u mnie całe wykończenie. Mogę ich polecić.

    Po wymianie obudowy wiele brztdkich zapachów znikło, ale nadal był pewien smrodek.

    Zareklamowałem wkład kominkowy i na gwarancji został kompletnie wypiaskowany z farby.
    Po zamontowaniu ponownie wkładu juz bez farby (goly metal, goła stal) wszelki smród znikł.
    Dom parterowy, płyta fundamentowa, 20cm XPS pod i 20cm EPS na płycie, silikat 24cm, 25 cm grafitowego EPS na ścianach, 30cm styropianu na stropie. Rekuperator Requra 40, kominek Lucy 12 Kratki, kocioł kondensacyjny Termet Ecocondens Silver 20kW, podłogówka na całości.

  3. #23

    Domyślnie

    Wielkie dzięki,

    Ma plan podobny - rozebrać całość i wywalić izolację, rozpalić w kominku żeby potwierdzić czy pomogło - jak nie, szukać dalej... ale spodziewam się raczej, że pomoże - wtedy zabuduję z kimś całość od nowa.

    O kontakt poproszę - co prawda mam również ekipę godną polecenia, ale dobrego nigdy za wiele.

    I dzięki za pomoc

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony