dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Cytat Napisał KaśkaSo Zobacz post
    Mam u siebie w domu model Plus 75 i jestem z nich bardzo zadowolona. Postawiliśmy na dom pasywny i te drzwi bardzo pasują. Jeżeli chodzi o użytkowanie to wszystko jest ok. Mają bardzo dobry komfort zamykania, są bardzo szczelne i energooszczędne. Montaż szybko i bez problemów. Dostępne w wielu kolorach - ja mam Złoty dąb
    Gdyby teks nie brzmiał jak z podręcznika początkującego spamera, to bym uwierzył... Może masz fotkę?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  2. #42

    Domyślnie

    ... mnie też to zastanawia czy oni na prawdę muszą "postawić na coś". Brzmi jak hazard a to już chyba zakazane poza kasynami?

    Co do samych drzwi i producenta to OK. Nie zawsze ze wszystkim się zgadzam co jest zamontowane w tych drzwiach ale źle się o nich wyrazić nie mogę. Mowa oczywiście o wyższych seriach na ciepłych ościeżnicach. Każdy od dana porównuje je z Wikędami i Mar-Tomami. Mi osobiście leżą bardziej Wikędy, później o dziwo tanie Mar-Tomy i na końcu proponuję Klientowi KMT ale to przez moją subiektywną opinię. Każda pliszka swój ogonek chwali i to na czym się zna.

    P.S. fin - może zrobić na forum rzeczywiście jakiś podręcznik spamera i najczęściej używane zwroty? Postawiłem na drzwi X, jestem zadowolony z drzwi X, jakieś mądre cytaty z katalogu z dopiskiem Paulo Coelho .

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.083

    Domyślnie

    Mam sporą dozę sympatii do KMT, ale marketingowo są... słabi Nie raz już tu próbowali "zabłysnąć", zawsze na kiepskim poziomie.
    A wystarczyłoby oddelegować kogoś z wiedzą by się udzielał na forum, tak jak przez wiele lat konkurencyjną markę pod kątem technicznym wypromował tu Piotr Jażewicz.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony