dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    waleczkaa

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-130
    Posty
    1

    Domyślnie Co zrobić żeby ludzie nie wyrzucali ulotek??

    Dzień dobry!
    Prowadzę własną działalność w branży gastronomicznej - wakacje za pasem, do miasta zjedzie trochę turystów, więc trzeba ostrzej ruszyć z promocją lokalu. W zeszłym roku wydawało mi się, że rozdawanie ulotek w często uczęszczanych miejscach zrobi robotę. Jednak w praktyce 95% ulotek lądowało w najbliższym koszu na śmieci i kasa poszła w błoto
    W tym sezonie mam zamiar spróbować jeszcze raz, bo widzę że konkurencja też rozdaje ulotki w podobny sposób i mają pełno gości. Tylko co zmienić?!? Zlecić projekt graficzny jakiejś profesjonalnej agencji reklamowej, a może do ulotek dodawać jakieś kody rabatowe... macie jakieś pomysły???

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał waleczkaa Zobacz post
    Dzień dobry!
    Prowadzę własną działalność w branży gastronomicznej - wakacje za pasem, do miasta zjedzie trochę turystów, więc trzeba ostrzej ruszyć z promocją lokalu. W zeszłym roku wydawało mi się, że rozdawanie ulotek w często uczęszczanych miejscach zrobi robotę. Jednak w praktyce 95% ulotek lądowało w najbliższym koszu na śmieci i kasa poszła w błoto
    W tym sezonie mam zamiar spróbować jeszcze raz, bo widzę że konkurencja też rozdaje ulotki w podobny sposób i mają pełno gości. Tylko co zmienić?!? Zlecić projekt graficzny jakiejś profesjonalnej agencji reklamowej, a może do ulotek dodawać jakieś kody rabatowe... macie jakieś pomysły???
    Krótkie regionalne menu.
    Lokalny, świeży produkt.
    Nie potrzeba ulotek. Ludzie sami się dowiedzą "na mieście".

    ps - reklama agencji na tym forum zbędna i prowadząca do zbanowania
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 06-06-2019 o 11:03 Powód: ps
    unde venis et quo tendis

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Ale piekny ban zaraz poleci.....
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  4. #4

    Domyślnie

    Ciężko jest temu sprostać.

    __

    Moderowano
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 11-07-2019 o 20:54 Powód: Reklama na Forum jest płatna.

  5. #5

    Domyślnie

    Nie ma na to żadnego sposobu.

    _

    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 15-08-2019 o 11:26

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000)
    GraMar

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    1.299

    Domyślnie

    Zrón nadruk na pachnidełku do auta, na odblaskowym plastiku, na czymś praktycznym- czego nie wyrzuca się tak od razu.
    Dom: 1-piętrowa kostka 13m x 11m, dach 2-spadowy, strych, WG, bez piwnic. Ocieplenie: styrodur 8cm, 15 cm styro na elewacji i nad użytk piętrem, 10 cm dom/garaż ściana i sufit. Na chudziaku 10cm styro 0,037. Okna 3-szyb Vidok, przemarzający środkowy słupek, ościeżnica profil AlphalinePlus.
    Pow ogrzewana liczona wewn pomieszczeń ok 196 m2, kubatura ok 520 m3 plus kotłownia 13 mkw. Instalacja c.o.- 14 grzejników 22cv+ 4 drabinkowe, Junkers Smart 14-3C, zasobnik Junkers 120-5Z, sterownik FW120.

  7. #7

    Domyślnie

    Moja rada - zlej ulotki. W sensie nie wiem, czy jest sens inwestować w taką formę reklamy. Dzisiaj przecież ludzie, jak chcą coś znaleźć, to szukają w Google. Zadbaj o widoczość w mapach, jakieś pozycjonowanie, czy cuś. Wpisze sobie później taki jeden z drugim, dajmy na to, Smażalnia Kołobrzeg, i wyświetli się dana knajpka

  8. #8

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 10-01-2020 o 23:56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony