dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Przyłącze gazowe kary umowne

    Witam,

    Niestety z różnych przyczyn nie wykonałem w terminie instalacji od skrzynki do domu + instalacja wewnętrzna i tym samym odbiór gazu.
    Telefonicznie uzyskałem informację, że moge napisać podanie, jednak w sytuacji kiedy termin był już raz przesuwany (a był) to mogą nie udzielic zgody.
    W takiej sytuacji mozliwe są 2 kary umowne. Jedna za brak wykonania instalacji po stronie odbiorcy druga za opóźńienie w odbiorze.

    Czy ktoś w was miał podobny problem.
    Co zrobić w takiej sytaucji. Oczywiście podanie napiszę ale szanse są niewielkie na powodzenie.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Idz porozmawiaj a nie dzwoń, tam też pracują ludzie. Jeśli nie mają nowych wytycznych i normalnego szefa to nie powinno być problemów.
    Te kary to bron ostateczna gdyby ktoś grał z nimi w kulki.
    Buduje Gracjana

  3. #3

    Domyślnie

    Udało się to załatwić? W sumie mam podobny problem, bo przekładałem już na termin do końca maja, cały czas liczyłem, że budowa ruszy, ale mam opóźnienia i dopiero zaczynamy budowę ścian.

  4. #4

    Domyślnie

    Jakby coś to u mnie się zgodzili na koniec sierpnia przedłużyć

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kjablonska517

    Zarejestrowany
    Mar 2019
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-551
    Posty
    10

    Domyślnie

    Wystarczy iść porozmawiać. Myślę, że jeśli przedstawisz jasno sytuacje i przeprosisz to powinni pójść Ci na rękę

  6. #6
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    samotnik

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    893

    Domyślnie

    U mnie przedłużyli o rok. Potem się nie zgodzili. W efekcie podłączyłem się dwa lata po wskazanym terminie. Minęło dwa i pół roku, nikt nie przyszedł po pieniądze. Jeszcze pół roku i się przedawni.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony