dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Jaka cena zamurowania otworu w ścianie przy łączeniu z sufitem

    Dzień dobry.
    Byłem umówiony na konkretną kwotę za m2 wykończenia poddasza (docieplenie, płyty, itd). Pan w trakcie robót stwierdził, że dodatkowo policzy za zamurowanie tejże wnęki/otworu przy łączeniu góry ściany z płytą. Zdjęcie które wstawiłem jest z wcześniejszego stanu, po dołożeniu wełny i ułożeniu płyt mimo wszystko została szpara, a Pan miał podać cenę zamurowania jej przed wykonaniem, abyśmy mogli się zdecydować. Niestety zrobił ją bez konsultacji z nami. Do dyspozycji miał 2 worki goldbandu, które zakupiliśmy wcześniej z materiałami, a sam miał coś dorzucić aby skrócić jej głębokość.
    Łączna długość do zamurowania to ok. 15 metrów takiego niskiego otworu. Jaką wy byście brali cenę za jej zamurowanie? Bo jednak wydaje mi się że gość przesadził z ceną.
    Pozdrawiam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wneka.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	29,4 KB
ID:	431584

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    przy tej pogodzie to conajmniej tysiąc pińcet

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.776

    Domyślnie

    Tysiąc pińćset to za samo wystawienie FV , robota drugie tyle

    A serio to ile mu to zajęło czasu i dlaczego nie ujął tego w początkowej wycenie - w cenie 1m2 ?
    Nikt tego nie widział ?

    Jaka jest cena za 1m2 i ile oczekuje za "dodatkową" pracę ?
    Ostatnio edytowane przez d7d ; 24-06-2019 o 19:10 Powód: literówka
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    brazylia29

    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Skąd
    Gniezno
    Kod pocztowy
    62-200
    Posty
    93

    Domyślnie

    Cytat Napisał hajtowow Zobacz post
    Dzień dobry.
    Byłem umówiony na konkretną kwotę za m2 wykończenia poddasza (docieplenie, płyty, itd). Pan w trakcie robót stwierdził, że dodatkowo policzy za zamurowanie tejże wnęki/otworu przy łączeniu góry ściany z płytą. Zdjęcie które wstawiłem jest z wcześniejszego stanu, po dołożeniu wełny i ułożeniu płyt mimo wszystko została szpara, a Pan miał podać cenę zamurowania jej przed wykonaniem, abyśmy mogli się zdecydować. Niestety zrobił ją bez konsultacji z nami. Do dyspozycji miał 2 worki goldbandu, które zakupiliśmy wcześniej z materiałami, a sam miał coś dorzucić aby skrócić jej głębokość.
    Łączna długość do zamurowania to ok. 15 metrów takiego niskiego otworu. Jaką wy byście brali cenę za jej zamurowanie? Bo jednak wydaje mi się że gość przesadził z ceną.
    Pozdrawiam
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wneka.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	29,4 KB
ID:	431584
    Ja przy zabudowie poddasza ten otwór zaklejam gratis ,bo czas wykonania jest krótki, a wogóle doliczanie za każdy dodatkowy szczegół żle świadczy o wykonawcy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony