dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Koszt przyłącza energetycznego we własnym zakresie

    Cześć,

    Mam działkę która jest usytuowana dość niekorzystnie, gdyż znajduje się ona w odległości około 100 od miejsca gdzie biegną słupy energetyczne. Dojazd do działki jest przez działkę mojego brata, na której to jest ustanowiona służebność dojazdu. Będąc w zakładzie energetycznym otrzymałem info, że niekoniecznie mogą być zainteresowani ciągnięciem kabla do granicy mojej działki, by tam postawić licznik, gdyż chcąc dojść do licznika muszą wejść na prywatną działkę mojego brata, a teoretycznie może ich nie wpuścić, w związku z tym może być tak że skrzynka będzie na początku działki mojego brata. Pomijam już fakt, że w budynku na działce mojego brata licznik jest w domu i w takiej sytuacji ktoś z elektrowni zawsze musi wejść na działkę. Podobnie jest we wszystkich sąsiednich starszych budynkach. Reasumując, gdybym musiał poprowadzić na własny koszt taki kabel to jaki to byłby średni koszt za 1mb, tak pi razy drzwi, gdybym chciał aby ktoś mi to zrobił kompleksowo (okolice Przemyśla, Podkarpacie). Ewentualnie co wchodzi w skład czynności i materiałów do wykonania takiego przyłącza abym mógł wycenić składowe i miał jakiś obraz tego jaki może być mniej więcej koszt takiej inwestycji czyli np. wykop minikoparką, przewód (jaki to przewód i jaki koszt za 1mb), jakaś rura osłonowa, coś jeszcze?

    Będę wdzięczny za info.
    Dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    Zerknij tu:

    https://forum.muratordom.pl/showthre...lach-N-(ver-2)

    Nayri jest też z okolic Rzeszowa i fajnie to opisuje
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony