dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Rekuperator o3ozon CWPP 420/200 / TOP do 4000 zł

    Witam

    Proszę o opinie na temat tej centrali. Produkt pojawił się niedawno i wygląda bardzo obiecująco.
    Wymiennik przeciwprądowy, wentylatory EC, solidna obudowa (podobno) i ciekawy dotykowy sterownik.

    https://o3ozon.pl/centrala-wentylacy...owa-p-123.html

    Nie widzę nic lepszego w tej cenie.
    Jedyny mankament, to mało profesjonalny opis produktu. Producent nie pisze konkretnie z jakiej firmy są podzespoły. Zaznacza jedynie że wentylatory są niemieckiej firmy. Miło by było wiedzieć jakiej... Może ktoś coś wie ?

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KrzyczTof

    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witaj,

    podpinam się pod pytanie.

    Dodatkowo przesłałem do producenta zapytanie, czy istnieje możliwość uwolnienia protokołu komunikacyjnego
    centrala <-> sterownik i zakup bez sterownika (wdrażam sterownik całego domu, chciałbym sterować nim także centralą).

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

  4. #4

    Domyślnie

    W wątku podanym przez Kaizena jest za dużo chaosu.
    Fajnie jeśli ktoś ma wiedzę odnoście dokładnie tego modelu CWPP 420/200 z wentylatorami EC.
    Ktoś z forumowiczów już go użytkuję ?

  5. #5

    Domyślnie

    Witam
    Użytkuję go do początku stycznia. Póki co sprawuje się bezproblemowo. Dołożyłem tylko grzałkę na dolocie żeby nie mieć problemów z zamarzaniem wymiennika przy dużych mrozach, sterownik ma możliwość sterowania nagrzewnicą wstępną, wtórną GWC i bypassem. Wymiennik Recair RC. Myślę że na dzień dzisiejszy za takie bebechy nic taniej nie kupisz.
    Sterownik Nanocolor firmy Compit. Instrukcja do pobrania TU
    pzdr,
    krzemyk
    Ostatnio edytowane przez krzemyk ; 11-02-2020 o 11:57

  6. #6

    Domyślnie

    Sterownik wygląda naprawdę spoko !
    Do mnie sprzęt trafi za ok 2 msc.
    Dokupowałeś skrzynkę na filtr wstępny ? Jeśli tak to jakich filtrów używasz.
    Jak sobie radzisz z suchym powietrzem ?
    Z góry dzięki za info

  7. #7

    Domyślnie

    Filtrów wstępnych nie dokładałem, nie muszę. Nie mam sąsiadów ani żadnych kopciuszków w okolicy (sąsiedztwo natury 2000), G4 cięte na wymiar wystarcza (tanie i można co miesiąc wymieniać). Dom jest nowy tak więc walczyłem z nadmierną wilgocią a nie jej brakiem
    Ostatnio edytowane przez krzemyk ; 11-02-2020 o 15:06

  8. #8

    Domyślnie

    Zazdroszczę lokalizacji.
    Sterownik służy Ci jedynie do wentylacji czy skalibrowałeś go również pod ogrzewanie ?

  9. #9

    Domyślnie

    Tylko do wentylacji.

  10. #10

    Domyślnie

    Jaki masz poziom wilgotności powietrza w domu, na jakiej prędkości chodzą wentylatory? Mógłbyś zrobić filmik jak wygląda wymiennik i sterowanie jakie opcje posiada?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony