dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Zabudowa kominka naroznego

    Witam
    Mam pytanie. Zachowanie odległości wkładu kominkowego od ścian to mniej więcej 10cm.
    Z tylu i boku będzie koło 10cm od ekranu waty.
    Natomiast z przodu i 2 boku w koło drzwiczek mam " plaskownik " szerokości 5 cm. Gdy położę na nim profil 3 cm w nim wate, oraz płytę gips i materiał wykończeniowy to na dole przy samym "plaskowniku" wata praktycznie styka się z " czopuchem" który zawęża się ku górze. Czy w tym miejscu też należy zachowywać taki odstęp.
    Dodam że materiałem końcowym będzie kamień dekoracyjny, na równi z plaskownikiem, bez robienia wnęk i półek wokół szyby.
    Inne pytanie czy profil może bezpośrednio leżeć ( styka się z tą obudową, plaskownikiem ).
    Dzięki wszystkim za podpowiedzi z góry.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20190630_173859.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	431964  

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Naprawdę chcesz to wypychać watą przecież to nie pluszak Na wszystkie pytania są już odpowiedzi na forum ale skoro nie chciało się czytać (szukać) to chociaż przeczytaj bloga Piotra Batury tam pewnie coś dla siebie znajdziesz.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.310
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Wata, gips ... No, chyba powinieneś poczytać to forum. Bo płyniesz prosto na skały. I skończy się demolką tej zabudowy wcześniej czy później.

  4. #4

    Domyślnie

    Ale ładnie to będzie puchnąć

  5. #5

    Domyślnie

    Są inne, pewnie lepsze metody zabudowy.
    Zestaw wełna z ekranem + czerwona płyta to demolka zabudowy???. Ja sam sobie tego nie wymyśliłem.
    O takie rady mi właśnie chodziło, niestety nie mam czasu żeby siedzieć na forum 24 H.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daniel 37 Zobacz post
    Są inne, pewnie lepsze metody zabudowy.
    Zestaw wełna z ekranem + czerwona płyta to demolka zabudowy???. Ja sam sobie tego nie wymyśliłem.
    O takie rady mi właśnie chodziło, niestety nie mam czasu żeby siedzieć na forum 24 H.
    A inni zapewne nie mają czasu, żeby pisać to samo po raz tysięczny w dwusetnym wątku na ten temat. Nie chcesz poświęcić pół godziny na wyszukiwarkę i poczytanie, to rób zabudowę tak jak zaplanowałeś, a później najwyżej założysz nowy wątek pt. "Śmierdzi mi z kominka jak palę, pomocy!!!".

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony