dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Lightbulb Nowy serwis typu C2B łączący instalatorów fotowoltaiki z klientami - prośba o opinie

    Dzień dobry,

    Przeglądając fora zauważyłem, że wielu potencjalnych klientów fotowoltaiki poszukuje sprawdzonych instalatorów oraz możliwości porównania otrzymanych ofert w celu podjęcia właściwej decyzji zakupowej. Niestety oferta każdego wykonawcy bierze pod uwagę inne założenia. W wyniku takiego stanu rzeczy podjęcie świadomej decyzji zakupowej instalacji fotowoltaicznej odpowiadającej oczekiwaniom klienta jest w wielu przypadkach bardzo utrudnione a czasami wręcz nie możliwe.

    Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom utworzyłem serwis internetowy, którego celem ma być pomoc potencjalnym klientom w wyborze instalatora fotowoltaiki oraz instalatorom w pozyskiwaniu zapytań i składaniu ofert.

    Główną zaletą tego serwisu jest to, że oferty od instalatorów, które klient otrzyma bazują na tych samych założeniach oraz są dokładnie w tej samej formie. Dzięki temu możliwe jest porównanie ofert obok siebie w porównywarce. Sprawia to, że klient ma łatwiejsze zadanie przy wybraniu oferty, która mu najlepiej odpowiada.
    Z drugiej strony instalator ma możliwość bezkosztowego dotarcia do klientów oraz otrzymuje narzędzie pozwalające utworzyć ofertę w dosłownie parę minut. Każde zapytanie, również jest skonstruowane w ten sam sposób więc wykonawca, również ma dzięki temu ułatwione zadanie.

    System wykorzystuje zaawansowany kalkulator opłacalności inwestycji w fotowoltaikę wykorzystujący oznaczanie miejsca instalacji na mapie google.

    Zależy mi na tym aby serwis był jak najbardziej przydatny zarówno dla potencjalnych klientów jak i instalatorów oraz firm z branży paneli fotowoltaicznych.
    Zapraszam do rejestracji na serwisie. Oczywiście rejestracja i korzystanie z tego serwisu jest obecnie bezpłatne dla wszystkich.

    Link do serwisu: https://panelefotowoltaiczne.pl

    Pozdrawiam

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Domator2

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-977
    Posty
    3

    Domyślnie

    No właśnie. Ja też od jakiegoś czasu szukam instalatora, który założyłby panele fotowoltaiczne na moim dachu. Ale miałem mętlik, bo oferty które dostałem są tak różne, że nie wiem jak je porównać.
    Właśnie się zarejestrowałem na Twoim serwisie i wypelniłem formularz. Dostałem już pierwsza ofertę i czekam na następne.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Domator2 Zobacz post
    No właśnie. Ja też od jakiegoś czasu szukam instalatora, który założyłby panele fotowoltaiczne na moim dachu. Ale miałem mętlik, bo oferty które dostałem są tak różne, że nie wiem jak je porównać.
    Właśnie się zarejestrowałem na Twoim serwisie i wypelniłem formularz. Dostałem już pierwsza ofertę i czekam na następne.
    Czekam 3dzień i nic.

    Możesz się pochwalić w jakiej formie to dostałeś i czy coś w ofercie wyszczególniono, czy tylko ogólna kwota

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Domator2

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-977
    Posty
    3

    Domyślnie

    W ofercie jest bardzo dużo danych. Oprócz cen jest suma odliczeń od podatku jak będzie mi przysługiwała, okres zwrotu z inwestycji, informacja o instalatorze m.in. jaką gwarancje daje itp. a także szczegółowe informacje o panelach.
    Dodatkowo otrzymałem wykres z prognozą moich oszczędności na 25 lat. Te wszystkie dane mogę porównać z innymi ofertami.
    Mają też aplikacje na google play. Tam to nazywa się Oferty PV.
    Możesz zobaczyć na zrzutach z ekranów jak to wygląda, choć nie jest tam pokazane wszystko co jest w ofercie.

    Jeżeli nie otrzymałeś jeszcze oferty to pewnie dlatego, że trzeba trochę poczekać. Tak myślę.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Vojager

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-058
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    Mam takie pytania:

    - Czy firma może się komunikować jakoś z klientem po wysłaniu wstępnej oferty np. żeby umówić się na wizytę lokalną ?
    - Czy jak firma się zarejestruje to będzie miała dostęp do zapytań np. takich jak na tej stronie ? https://panelefotowoltaiczne.pl/Zapytania/Mazowieckie, czy też będzie musiała czekać na nowe, które się pojawią ?

  6. #6

    Domyślnie

    Dzień dobry,

    W momencie utworzenia profilu firmy i jego zatwierdzenia następuje udostępnienie jej wszystkich aktywnych zapytań (już istniejących oraz przyszłych), które dotyczą województwa znajdującego się w obszarze działalności firmy.
    Platforma posiada wbudowany komunikator, poprzez który instalator może się komunikować w każdym momencie z potencjalnym klientem, od którego dostał zapytanie.
    Zapraszam do rejestracji. Korzystanie z platformy obecnie jest bezpłatne.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony