dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Bezprzewodowy videodomofon

    Czesc

    Skonczylem juz budowę kilka lat temu ale jakoś nie było czasu na założenie wideodomofonu mimo iż przewody były pociągnięte. Teraz chce go zainstalować i niestety odkryłem że przewody gdzieś są przerwane jaki wideodomofon możecie polecić w takiej sytuacji to znaczy potrzebuję wideodomofon który nie wymaga przewodów pomiedzy stacją domową a stacją bazową

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.310
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał evol1 Zobacz post
    Teraz chce go zainstalować i niestety odkryłem że przewody gdzieś są przerwane jaki wideodomofon możecie polecić w takiej sytuacji to znaczy potrzebuję wideodomofon który nie wymaga przewodów pomiedzy stacją domową a stacją bazową
    Zasilania też nie masz?

  3. #3

    Domyślnie

    Nie, zasilanie do stacji bazowej i bramowej mam, tylko przewód sygnałowy jest przerwany

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.310
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    To może coś takiego?
    Zamiast stacji bazowej (jak potrzebujesz jej do czegoś - choć nie wiem do czego) można jakiegoś tableta czy telefon na ścianie powiesić.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    To może coś takiego?
    Zamiast stacji bazowej (jak potrzebujesz jej do czegoś - choć nie wiem do czego) można jakiegoś tableta czy telefon na ścianie powiesić.
    dzięki a możesz polecić coś żeby jeszcze otwierało bramę i furtkę, bo z tego co widzę to ten otwiera tylko furtkę

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar iF-Jimi
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Śląsk
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    463

    Domyślnie

    Cytat Napisał evol1 Zobacz post
    dzięki a możesz polecić coś żeby jeszcze otwierało bramę i furtkę, bo z tego co widzę to ten otwiera tylko furtkę
    Jedne z lepszych wideofonów które ostatnimi laty udało mi się odkryć to wideofony Doorbird. Oprócz stacji bazowej mają w zasadzie wszystko co może mieć wideofon tyle, że nie kosztują tyle co te wskazane przez Kizena

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał iF-Jimi Zobacz post
    Jedne z lepszych wideofonów które ostatnimi laty udało mi się odkryć to wideofony Doorbird. Oprócz stacji bazowej mają w zasadzie wszystko co może mieć wideofon tyle, że nie kosztują tyle co te wskazane przez Kizena
    Cena jest dla mnie akceptowalna, pytanie tylko czy dobrze rozumiem że do niego podłączam tylko zasilanie a cała komunikacja odbywa się przez wifi/lan na telefon lub tablet?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony