dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pavol

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Puszczykowo
    Kod pocztowy
    62-040
    Posty
    3

    Domyślnie Firma polecana która rzeczywiście zamontuje okna okolice Poznania ??

    Witam,

    czy ktoś może polecić firmę sprawdzoną z okolic Poznania, miejsce montażu to Puszczykowo więc najlepiej z niedalekich okolic.
    Demontaż starych okien, montaż nowych z obróbką.
    Dzwoniłem już do 2 firm, jedna z Mosiny, jedna z Lubonia.
    Z Mosiny po 1,5 tygodnia jak się upomniałem przyjechali wymierzyć i miałem dostać w ciągu 3 dni kosztorys. Więcej z firmy już nikt się nie odezwał.
    Firma z Lubonia, dobry kontakt był do czasu pomiaru, po pomiarze tez miałem w tym tygodniu do wt-śr dostać kosztorys, wczoraj dzwoniłem, za bardzo nawet nie wiedzieli o co chodzi i na odczepnego usłyszałem że dostanę kosztorys czw-pt.
    Do tej godz nic nie otrzymałem, a firma już nie pracuje.
    Czy rzeczywiście panuje taki dobrobyt, że nikomu nie opłaca się wymienić 5 małych okien i 1 większe ?? Pewnie jakbym wymieniał okna za 15tys to chętni by się znaleźli...

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    6 nawet nie dużych okien może kosztować i 20 tys, także to żaden wyznacznik.
    Jeśli trafiłeś na firmę, która przyjechała na "bezpłatny" pomiar (czyli jest nastawiona na każde zlecenie) i nie przedstawiła oferty, to może znaczyć, że zakres prac lub oczekiwania masz takie, że firmy wolą to odpuścić niezależnie od ceny?
    Wybacz - ale w tej sytuacji ciężko polecać..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pavol

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Puszczykowo
    Kod pocztowy
    62-040
    Posty
    3

    Domyślnie

    To jest standardowy zakres robót dla każdej firmy co się zajmuje oknami, nie mam wielkich wymagań, stare drewniane okna wymienić na zwykłe 2-szybowe PVC, z 10l temu jak wymieniałem inne okna jakoś firmy nie miały problemu i zrobiły bez wielkich ceregieli.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    A może dostęp utrudniony(kupa węgla, drewna) kraty w oknie, może oczekujesz pracy w sobotę itp... Nie zrozum mnie źle - nie zabiegam o zlecenia, ale próbuję znaleźć przyczynę dla której nie dostajesz ofert.
    Firmy sprzedażowe chętnie to obsłużą. Gorzej jest z monterami - nie ma kto robić a Ci co są mogą przebierać w zleceniach.

    Znasz wymiary - przejdź się po dwóch - trzech okolicznych firmach i poproś o wyceny. Jednak czasy "klient nasz pannnn" się w tej branży nie do końca sprawdzają. Okniarzom też miło gdy ktoś okazuje szacunek ich pracy. Ja np. na telefon "proszę przyjechać i wycenić mi okna" zawsze odmawiam.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pavol

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Puszczykowo
    Kod pocztowy
    62-040
    Posty
    3

    Domyślnie

    W jednym miejscu trochę nisko, i w jednym pomieszczeniu kibel trochę zawadza ale to nie są aż takie przeszkody żeby nie można było ich obejść.
    Firmy tez by mogły trochę inaczej podejść do klienta, jak w przypadku tej ostatniej zamiast mnie zbywać wystarczyłoby powiedzieć "Nie zrealizujemy, bo..." i by wystarczyło a nie zwodzenie że może zrobią.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony