dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaszpir007 Zobacz post
    Fighter , jeszcze pytano a jaki kolor szary/grafitowy byłby "bezpieczny" dla południowej elewacji.

    Chcemy dać wstawki koloru szarego ale wybrać taki szary aby "był bezpieczny" dla elewacji .

    Raczej chce wybrać z gotowców Alpiny lub Dekorala (z Obi).

    Niestety przy gotowcach producent chyba nie podaje jaki jest HBW bo chciałbym taki kolor gdzie HBW jest nie niższe niż 20% ...
    wez kup normalnego caparola a nie marketowego czyli alpine.
    wchodzisz na strone Caparol-a wybierasz farbe muresko premium lub amphisilan plus, w spectrum zaznaczasz HBW >20% i masz wzornik online spelniajacy okreslone wymagania
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #22

    Domyślnie

    Planuję wykonać część elewacji w ciemniejszym kolorze. Skorzystałam z rady i sprawdziłam HBW na stronie Caparol i niestety dla koloru Granit 15 wynosi on dokładnie 15. Czy sytuację ratuje fakt, że będzie położony od strony głównie północnej? Dom to 2 stodoły połączone łącznikiem i chciałabym część zrobić ciemniejszą, właśnie północno/ wschodnią- zachód pod zadaszeniem a południową jaśniejszą.
    Drugie pytanko o jaśniejszą stronę. Czy jest jakaś alternatywa na efekt "braku wykończenia" poza np. efektem betonu? Zależy mi na rozwiązaniu mniej skomplikowanym bo do tynkowania jest ponad 120m2.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewa7506 Zobacz post
    Planuję wykonać część elewacji w ciemniejszym kolorze. Skorzystałam z rady i sprawdziłam HBW na stronie Caparol i niestety dla koloru Granit 15 wynosi on dokładnie 15. Czy sytuację ratuje fakt, że będzie położony od strony głównie północnej? Dom to 2 stodoły połączone łącznikiem i chciałabym część zrobić ciemniejszą, właśnie północno/ wschodnią- zachód pod zadaszeniem a południową jaśniejszą.
    Drugie pytanko o jaśniejszą stronę. Czy jest jakaś alternatywa na efekt "braku wykończenia" poza np. efektem betonu? Zależy mi na rozwiązaniu mniej skomplikowanym bo do tynkowania jest ponad 120m2.
    w caparolu: zrob w systemie carbon
    w greinplascie : tynk TNB barwiony pigmentami TSR

    "efekt nie wykonczony" Arma Reno 700 zamknieta farbami histolith
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Obiecałem kiedyś. Dzisiaj wreszcie była chwila czasu.
    Ciemna elewacja - zdjęcia 2, 3 letnia.
    https://www.facebook.com/21871534279...5321/?sfnsn=mo
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony