dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 54 z 54
  1. #41

    Domyślnie

    No proszę - już się przestraszył ten, co
    Mam sporo wiedzy i mógłbym niejednej osobie udzielić rzetelnych rad,
    Nieładnie.
    Ale pisz, pisz. Zweryfikujemy tę "sporą wiedzę".
    Ostatnio edytowane przez elpapiotr ; 13-10-2019 o 21:09
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  2. #42
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    domsat

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Łódż
    Kod pocztowy
    93-362
    Dzielnica
    Górna
    Posty
    259

    Domyślnie

    Powyższy wpis to tylko potwierdzenie hasła, które poprzednio przytoczyłem. Nie sprowadzisz mnie do tego poziomu, ja nie mam na nim takiego doświadczenia jak Ty.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał domsat Zobacz post
    Powyższy wpis to tylko potwierdzenie hasła, które poprzednio przytoczyłem. Nie sprowadzisz mnie do tego poziomu, ja nie mam na nim takiego doświadczenia jak Ty.
    Ale masz spore doświadczenie elektryczne, że o wiedzy nie wspomnę.
    Dlatego bardzo liczę na ciebie. Pewnie forumowicze, zadający pytania w tym dziale, również.
    Nie zawiedź nikogo, trzymam kciuki!
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał domsat Zobacz post
    Forumowicze - zgodzicie się ze mną, że kol. Elpapiotr doskonale wpisuje się w takie hasło:
    " Nie dyskutuj z (tu wpisz dowolne określenie osoby niepełnosprawnej intelektualnie), bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem "
    Radzę nie korzystać z jego pseudo porad. Mam sporo wiedzy i mógłbym niejednej osobie udzielić rzetelnych rad, ale ten forumowicz włazi w każdy temat i mędrkuje i klepie swoje androny.
    Nie, nie zgadzam się bo nawet nie zadajesz pytania a próbujesz manipulować, sam wpisujesz się w taki sposób komunikacji.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał domsat Zobacz post
    Radzę nie korzystać z jego pseudo porad.
    Wyglądasz na typowego Elektryka. Tak jak Piotr. Nie piszecie żadnych porad - same ataki personalne na kogoś, kto próbuje coś doradzić. Żadnych konkretów, żeby przypadkiem ktoś z problemem nie skorzystał za darmo.

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Wyglądasz na typowego Elektryka. Tak jak Piotr. Nie piszecie żadnych porad - same ataki personalne na kogoś, kto próbuje coś doradzić. Żadnych konkretów, żeby przypadkiem ktoś z problemem nie skorzystał za darmo.
    Lekarz też Ci na internecie nie będzie tłumaczył jakie leki brać itp. Kiedy w końcu zrozumiecie , że elektryka to w zasadzie niebezpieczny fach gdzie chwila nieuwagi może sporo kosztować a źle wykonana instalacja będzie zagrażała życiu wszystkich domowników. Po niektórych pytaniach widać, że totalny laik je zadaje i weź takiemu doradzaj

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    Kiedy w końcu zrozumiecie , że elektryka to w zasadzie niebezpieczny fach gdzie chwila nieuwagi może sporo kosztować a źle wykonana instalacja będzie zagrażała życiu wszystkich domowników.
    Nie raz i nie dwa pytałem o to, jak powinno być zrobione. Dostawałem odpowiedź, że elektryk zrobił źle, ale nie dostawałem odpowiedzi jak być powinno. To nie poprawia mojego bezpieczeństwa, więc nie ściemniaj, że to o nie chodzi.
    Od sprawdzenia bezpieczeństwa, to jest przegląd.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 15-10-2019 o 09:23

  8. #48

    Domyślnie

    Zapytaj jeszcze raz.
    donvito..., domsat i kilku innych tylko czekają, by spieszyć z pomocą i właściwymi, rzetelnymi poradami.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Od sprawdzenia bezpieczeństwa, to jest przegląd.
    Widziałem już w życiu takich "pomiarowców" że włos się na głowie jeżył ludzie mają małe pojęcie w temacie dostaną miernik w ręce i cuda wyczyniają
    Ja bym jednak porad elektrycznych będąc laikiem na forum nie szukał bo cholera wie kto doradza. Tak samo jak nie szukam porad medycznych na forach.

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.158
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    Ja bym jednak porad elektrycznych będąc laikiem na forum nie szukał bo cholera wie kto doradza. Tak samo jak nie szukam porad medycznych na forach.
    Ja szukam informacji w necie w każdym temacie. Medycznych też. Co nie znaczy, że we wszystko wierzę. Sprawdzam w różnych, jak najbardzie wiarygodnych źródłach, do jakich mam dostęp.
    Jak mi ktoś pisze, że FR czteropolowy w mojej rozdzielni jest be, a nie napisze, jak powinno być to niewiele mi pomaga. Jak w aucie zgaśnie cała elektryka i ktoś doradzi sprawdzenie masy, to nawet nie sprawdzam tej rady - tylko ją realizuję.
    Co do pomiarowców - też prawda. Mi wpisał wymaganą max rezystancję uziomu 10 om - bo tak ma być. I komu ma wierzyć laik, jak od elektryków dostaje takie odpowiedzi (albo "nieprawda, ż 10 om _._)?

    Tutorial:
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 15-10-2019 o 10:06

  11. #51
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Anna_Tomaszewska

    Zarejestrowany
    Nov 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-301
    Posty
    9

    Domyślnie

    5 żył

  12. #52
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.685
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna_Tomaszewska Zobacz post
    5 żył
    Merytorycznie i na temat w ramach nabijania postów
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    Merytorycznie i na temat w ramach nabijania postów
    Nie oczekuj od kobiety merytorycznej odpowiedzi, i to w sprawach elektryki.
    Murarz i leśnik to nie rzemieślnik.
    A malarz to paprok, że o hydrauliku nie wspomnę.

  14. #54
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Di.

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    359

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    Lekarz też Ci na internecie nie będzie tłumaczył jakie leki brać itp. Kiedy w końcu zrozumiecie , że elektryka to w zasadzie niebezpieczny fach gdzie chwila nieuwagi może sporo kosztować a źle wykonana instalacja będzie zagrażała życiu wszystkich domowników. Po niektórych pytaniach widać, że totalny laik je zadaje i weź takiemu doradzaj
    Mylisz sie w obu wypadkach, i jesli kieds okaze sie ze masz raka, to skieruj sie wlasnie na forum internetowe, a znajdziesz tam prawdziwego lekarza, ktory powie ci za darmo jak to wyleczyc. Nie jakiegos szarlatana - wypisywacza recept, ktory zaaplikuje ci chemioterapie po ktorej szybko zejdziesz placac wczesniej spory rachunek.. Polecam Ci to z pelna swiadomoscia i dla Twojego dobra.

    Mam nadzieje ze Ty rozumiesz jak niebezpiecznym zawodem jest mechanik? Mam nadzieje, ze sam nie wymieniasz klocow hamulcowych w swoim samochodzie, to skomplikowana maszyneria, chwila nieuwagi i znajdziesz sie na drzewie szybciej niz innego prad porazi z tej zle wykonanej instalacji...

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony