dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Tanie ogrodzenie na kilka lat

    Mam pytanie, czy mój pomysł ma sens.

    Nie chce wchodzić w koszta, ale też nie che ogrodzenia z pali drewnianych. Szukam czegoś co wytrzyma kilka lat, ma być tanio i szybko w montażu.

    Pomyślałem o tym aby kupić 2 metrowe słupki ogrodzeniowe ocynkowane ogniowo dwustronnie i zakopać je metr pod ziemią. Do tego jakaś tania siatka ogrodzeniowa, która nie byłaby naciągnięta tylko luźno wisiała. Rozstaw słupków co 3 metry. Na działce jest glina i wysoki poziom wód gruntowych także słupki sporo czasu stałyby w wodzie. Koszt słupków to około 600zł już z przesyłką więc tragedii nie ma. Pytanie tylko czy to wytrzyma kilka lat?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Ja ogrodziłem działkę siatką na słupkach betonowych (takich jak stosują w sadownictwie). Słupki wkopywane, tylko w rogach betonowane. Do obejrzenia w moim dzienniku.

  3. #3
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Siatka leśna kosztuje grosze i wytrzyma sporo lat .

  4. #4

    Domyślnie

    Witam nie chciałem zakładać specjalnie nowego tematu więc podłącze się tutaj mam nadzieję że Frofo007 się nie obrazi. Mam do wkopania aż 4 słupki wiem wiem szał, jako że brak w okolicy produktów typu szybki beton b-30 itp produktów, czy jakbym beton b-25 kreisel wsypal do dziury i zalał woda czy bym otrzymał podobny efekt, a może Panie i Panowie macie jakiś inny pomysł lub rozwiazanie zależy mi na czasie
    Bo za parę dni wyjeżdżam w delegację. Dziękuję za odpowiedź

    Pozdrawiam.

  5. #5
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Byle beton czy cement z piaskiem pomieszany wystarczy ba nawet tego zalewać nie trzeba natura sama to załatwi .

  6. #6

    Domyślnie tanie ogrodzenie na lata

    Można też skorzystać z gotowych rozwiązań, które wcale nie muszą być drogie. Dla przykładu, na poniższej stronie możesz dokładnie wyliczyć ile będzie Cię kosztować [SPAM] ogrodzenie z siatki. Cena uzależniona między innymi od długości, szerokości, wysokości ogrodzenia, grubości druta, słupku, czy murku. Można również łatwo wyliczyć o ile wzrośnie koszt, gdy zamówimy dodatkową usługę montażu bramu i furtek. Super kalkulator
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 09-10-2019 o 13:25

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony