dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Smile Kuchnia z salonem 20 m2 - poszukuję najbardziej optymalnego rozplanowania przestrzeni

    Dzień dobry,
    szukam pomysłu jak efektywnie rozplanować przestrzeń w kuchni i salonie, żeby był maksymalnie praktyczna. Obawiam się, że będę musiał zrezygnować z sofy i stolika, aby uzyskać więcej przestrzeni. Nie chciałbym całego pomieszczenia dopychać zabudową.

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/d22badf46d256735
    https://www.fotosik.pl/zdjecie/ef6192f6dff043c8

    Bardzo dziękuję za propozycje

  2. #2

    Domyślnie

    Wymyśliłem taki układ. Czy jest to wykonalne i praktyczne? Ktoś widzi jakieś wady?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screen Shot 07-12-19 at 10.08 AM.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	12,4 KB
ID:	432449

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    trzeba się przeciskać między stołem a półwyspą aby dojść do kanapy.

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Ile osób będzie tu mieszkało? Czy sześcioosobowy stół jest konieczny? Kuchnia ma bardzo mało blatów roboczych, czy to miejsce do zamieszkania dla 2, 4 czy 6 osób?

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Na 20 m2 to po prostu zmieści się najwyżej mały aneksik z minimalnym wysposazeniem, mały stoliczek i mała kanapa

  6. #6
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annabel12 Zobacz post
    A może mi ktoś podpowiedź jakieś ciekawe rozwiązanie na oddzielenie kuchni od salonu. Na chwile obecną jest tam normalna ścianka, ale myślę nad jakimś ciekawym przepiurzeniem - czy takie patenty są praktyczne?
    A jaki jest cel burzenia ścianki i stawienia przepierzenia? Czy likwidacja ściany ma zaoszczędzić miejsce? Doświetlić jakieś pomieszczenie?
    Ścianki ażurowe, szklane czy meblościanki stawia się wtedy, gdy mamy przestrzeń otwartą i chcemy ją wizualnie podzielić. Tutaj może warto zostawić ścianę lub nie wyburzać jej całej?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony