dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marta_d@onet.eu

    Zarejestrowany
    Jul 2019
    Skąd
    Włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    1

    Domyślnie Pomocy! Nowe tynki w październiku?

    Witam serdecznie. Szukam pomocy, kupiłam mieszkanie do kapitalnego remontu. Niestety na kredyt w związku z tym do momentu ostatniej transzy pieniędzy z banku właścicielowi, muszę czekać z remontem. Możliwość wejścia fachowców może mieć miejsce najwcześniej na początku października. I tu mam zmartwienie... Czy jest taka możliwość, aby przeprowadzić z sukcesem remont (zmiana tynków, mnie najbardziej martwi) nie latem a w październiku.
    Bede bardzo wdzięczna za odpowiedzi!
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    jeśli w srodku bądzie plus 5 to tak

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaromkv

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Częstochowa
    Posty
    155

    Domyślnie

    Robiłem tynki gipsowe w listopadzie przy temperaturze około 14 st. Następnie dom stał cała zimę nieogrzewany, nieocieplony, bez sufitu. Były jedynie okna i drzwi.
    Przy mrozach temperatura wewnątrz na minusie....nic się nie stało. Ściany już pomalowane

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowna Pani,
    Czas schnięcia tynków jest uzależniony od wielu czynników, np. odpowiedniego przygotowania podłoża, grubości warstwy, a także temperatury. Prace tynkarskie można wykonać pod warunkiem zapewniania odpowiedniej i stałej wentylacji, a także ogrzewania. Stała, dodatnia temperatura umożliwi równomierne odparowanie wody i zapobiegnie powstaniu wilgoci.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony