dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Prośba o pomoc - urządzenie pokoju

    Tak jak w temacie, w najbliższych miesiącach zwolni mi się pokój po bracie. Chciałbym go całkowicie odnowić.

    Na zdjęciu opisany jest pokój i każda ze ścian a w dolnym prawym rogu rozmieszczenie mebli (jak to mi się widzi). Dylemat mam co do łóżka. Padł pomysł, żeby kupić narożnik, fajnie komponowałby się ze stolikiem i np. z pufami do niego ale na noc wszystko by trzeba było przesuwać, narożnik rozkładać do spania (+ samo to, że narożniki ponoć nie są aż tak wygodne do spania) więc średnio mi się to widzi. Co o tym myślicie?

    p.s. Link, gdyby to zdjęcie poniżej nie było dość wyraźne: https://imgur.com/a/DZRGaZD

    Ostatnio edytowane przez rayven129 ; 13-07-2019 o 21:50

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Jak chcesz mieć zdrowy kręgosłup to spij na normalnym łóżku z dobrej jakości materacem. Narożnik nadaje się do okazyjnego spania

  3. #3

    Domyślnie

    To skoro odradzasz narożnik, w takim razie jak pogodzić łóżko ze stolikiem i pufami? Jakie łóżko?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Kształt czy materiał z którego będzie łóżko to kwestia dopasowania do planowanego stylu pokoju. Liczy się materac.

    Nie wiem jakie wielkie imprezy przewidujesz, że potrzebujesz dużo miejsc siedzacych?

  5. #5
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Wiele tutaj można zdziałać aranżacją. Nawet zwykły tapczan czy jednoosobowe łóżko może w ciągu dnia wyglądać jak wygodne siedzisko, a wieczorem zamieniać się w sypialnię. Ważne by w ciągu dnia siedząc na łóżku, można było się wygodnie oprzeć (poduszki, pikowana lamperia?). Całość pomysłu będzie wyglądała spójnie, gdy będzie jednolita kolorystycznie -wybrane kolory będą się powtarzać na poduszkach, pufach, ścianach i w akcesoriach

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony