dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juniorka Zobacz post
    W jednym mieszkaniu mieliśmy wc na wprost wejścia (na przeciwległej ścianie). Porażka. W kolejnych mieszkaniach wc było już na bocznych ścianach. Luz
    Dlaczego porażka? Chodzi o to, że jak się wchodzi to widok jest na wc? Czy o coś innego.....

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylw. Zobacz post
    Dlaczego porażka? Chodzi o to, że jak się wchodzi to widok jest na wc? Czy o coś innego.....
    Tak, chodzi o widok wc na wprost wejścia. A niejednokrotnie wchodzi się, gdy ktoś akurat siedzi i kłopotliwa sytuacja się robi...

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juniorka Zobacz post
    Tak, chodzi o widok wc na wprost wejścia. A niejednokrotnie wchodzi się, gdy ktoś akurat siedzi i kłopotliwa sytuacja się robi...
    Dla mnie nie do pomyślenia taka sytuacja: ktoś wchodzi do łazienki gdy ja jestem w łazience,wc. Włączone światło w łazience, wc- to sygnał świetlny :zakaz wejścia, a jak coś nagle pilnego obowiązuje bezwzględny nakaz zapytania się czy można wejść.No i są jeszcze zamki w drzwiach-wiadomo dorośli szanują niezapisane domowe reguły, ale dzieciakom zdarza się zapomnieć. W ten sposób nikt nigdy mnie nie zastał siedzącej na wc.

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.277

    Domyślnie

    Kiedyś ktoś cię zaskoczy w trakcie sesji na wc, to może uwierzysz że oczko na wprosty drzwi to marny pomysł.

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylw. Zobacz post
    Dla mnie nie do pomyślenia taka sytuacja: ktoś wchodzi do łazienki gdy ja jestem w łazience,wc. Włączone światło w łazience, wc- to sygnał świetlny :zakaz wejścia, a jak coś nagle pilnego obowiązuje bezwzględny nakaz zapytania się czy można wejść.No i są jeszcze zamki w drzwiach-wiadomo dorośli szanują niezapisane domowe reguły, ale dzieciakom zdarza się zapomnieć. W ten sposób nikt nigdy mnie nie zastał siedzącej na wc.
    U nas różnie bywało. Zasady zasadami, ale czasem się wchodziło (gościom nigdy). Nigdy nie robiliśmy z tego problemu, ale wiedzieliśmy, że wc naprzeciw drzwi nigdy więcej.

  6. #46
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Wanna czy prysznic to dylemat przy urządzaniu lub remoncie. Najlepiej kiedy mamy do dyspozycji dwie łazienki, to sprawa załatwiona. Ale co zrobić kiedy mamy jedną łazienkę i nie zmieszczą się w niej razem powierzchnia prysznicowa i wanna.
    Jeżeli lubimy wannę, to odradzamy się jej pozbywać. Z całą pewnością za nią zatęsknimy.
    Można za to wybrać wannę wolnostojącą, idealnie dopasowaną do ścian i aranżacji łazienki. Przy odpowiedniej szerokości spokojnie może służyć nam do szybkiego prysznica.
    Wanny teraz można zamówić w dowolnym kształcie, kolorze i rozmiarze. Luxum dostarcza wanny na zamówienie z kompozytów solid surface, a nawet takich niezwykłych materiałów jak włókno węglowe.
    https://luxum.pl/wanny-na-wymiar/
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna-na-wymiar- wolnostojaca-okragla-typu-balia-wanna-w-sypialni-kompozytowa.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	433031Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna_prostokatna_w_zabudowie.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	433032Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna-na-wymiar-owalna-narozna-z-hydromasazem-wanna-z-drewnem-fornirowana-narozna-.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	433033Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna-na-wymiar-do-zabudowy-przyscienna-szafki-.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	58,7 KB
ID:	433034Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wanna-na-wymiar-asymetryczna-przyscienna-w-lazience-wlasny-projekt-.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	63,0 KB
ID:	433035
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  7. #47
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Jedna wanna w domu to dobre i optymalne rozwiązanie, które pozwoli w momentach zmęczenia zażyć relaksującej kąpieli, nawet jeśli miałaby się odbywać sporadycznie. Ponadto, tak jak wspomniano już wyżej, wanna może przydać się także do innych celów, więc ze względów praktycznych dobrze jest ją mieć.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony