dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Wykończenie ścian w domku szkieletowym

    Dzień dobry. Stawiamy z mężem domek letniskowy na szkielecie. Część robi firma,resztę będziemy robić sami. Mam dylemat co do wykończenia ścian w środku - z zewnątrz deska elewacyjna,folia,szkielet wypełniony wełna 12 cm, na to folia i teraz problem -
    1. W łazience część ścian chcemy pokryć płytkami,ale część zostawić pomalowane. Co tu się sprawdzi najlepiej i nie będzie kosztowne bardzo? Płyta OSB?( Jak ja wtedy ładnie na gładko wykończyć i co jeśli domek nie będzie zima ogrzewany? Kartongips?( Obawiamy się o łączenia kiedy drewno będzie pracować...
    2. Ściany wewnatrz- boazeria ( nie przytłoczy małego domku taka ilość drewna?jak z zagrożeniem pożarowym? Czy może jakieś wykończenie na gładko - i znów te pytania co przy łazience..( wilgoć, wykończenie? Może ktoś ma jakieś doświadczenia i podpowie co się sprawdza

  2. #2

    Domyślnie

    Fachowcem nie jestem w tej dziedzinie ale w naszym szkielecie wewnątrz mamy osb i kartongips w zależności od przeznaczenia (zielony,czerwony).
    W łazience będzie folia w płynie i płytki. Pozostaje kwestia dobrej wentylacji.
    Na łączenia rigipsów vario albo uniflott z fizeliną a narożniki wew taśma amerykańska,może nie jest to najtańsze rozwiązanie ale pewne
    Ostatnio edytowane przez rafaik77 ; 30-08-2019 o 12:57

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony