Witajcie.
W następnym roku planuję ogrodzić moją działkę i zacząć budowę domku 35 m2 na pozwolenie. I mam kilka pytań.
Chcę żeby to wyglądało tak jak na rysunku:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytułu.jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	4,0 KB
ID:	432517


Link do większego zdjęcia
https://zapodaj.net/63f82e67e720f.png.html

Na początku planuję postawić blaszany garaż na sprzęt, po czym zrobić ogrodzenie i zająć się budową domku 35 m2 bez pozwolenia. Chcę wykopać studnie i podpiąć wodę do tego domku.
Przy mojej Działce jest kanalizacja miejska a z tego co wiem to nie mogę zrobić sobie szamba jeśli się mogę tam wpiąć.

Chciałbym zrobić to tak jak na rysunku przedstawiłem tylko czy da tak radę? Podłączyć kanalizacje do domku 35 m2 a wcześniej zostawić studzienkę do której się wepnę z kanalizą w późniejszym czasie z dużego domu.

Czy mogę taką kanalizacje zrobić na własną rękę ? A dopiero Zwołać firmę żeby to wszystko sprawdziła podpięła się do miejskiej i odebrała? Rur wejdzie około 70 m. Może robił tak już ktoś. Jaki było koszt odebrania tego?

Hm.

Nie wiem jak to wszystko ogarnąć bo domek 35 m2 jest na zgłoszenie budowany systemem gospodarczym i dopiero po zakończeniu budowy przekształcę na mieszkalny.

Jak to rozegrać ? Iść go projektanta z projektem tego domku 35 m2 i powiedzieć mu żeby mi przerobił i rozrysował przyłącz kanalizy i zostawił możliwość wpięcia też z Dużego domu w późniejszym czasie?
Tak samo z przyłączem prądu. Mi ta przyłącz do tego domku 35m2 jest nie potrzebna bo jak postawie ten duży to prąd i wodę już z wodociągu podprowadzę bezpośrednio od niego.
2 przyłącza prądu?
Duży dom planuję zacząć budować za 2,5roku.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam