dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Creaton Titania vs. Bogen innovo 12

    Witam , która dachówkę wybrać ? Creaton Titania czy Bogen innovo 12?

  2. #2

    Domyślnie

    titania to jest budżetowa dachówka bogen jest już dobrze wykonany wiec wybór jest między dobra dachowką a kiepską. Ja miałem różnice w cenie ok 3-4 tys na tych dachówkach. Sama dachówka nie byłą za dużo droższa ale gąsiory czy inne dodatki mocno podbijały cenę. Wybrałem jeszcze coś innego

  3. #3

    Domyślnie

    Porównanie dość nie trafione moim zdaniem. Titania to dachówka wielkoformatowa, a Innovo 12 sporo mniejsza. Obie dachówki będą się zupełnie inaczej na dachu prezentować. Jeżeli już mielibyśmy porównywać to raczej bliżej im do Harmonica Noblesse od Creatona. A co do jakości to Creaton też robi dobre dachówki.

  4. #4

    Domyślnie

    Miałem okazję oglądać na składzie obie. Bogen jest mniejsza, więc nada sie na dachy, gdzie jest wiele łamańców. Creaton ładniej wypadnie na dachach dwuspadowych. Chociaż patrząc na zdjęcia konkursowe Titanii, to i wielospad ładnie wygląda. Jak rozmawiałem z dekarzem to ciężko mu było powiedzieć która jest lepsza. Więc obstawiam podobną jakość obu. I na pewno Titanię by nie nazwał kiepską dachówką.

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,

    Stoję przed podobnym wyborem.
    Wybieram między:
    Creaton Titania
    Bogen Innovo 12
    Brass 9v
    Nelskamp F12

    Wszystkie dachówki w kolorze czarnej glazury.

    szklarzu93 zdecydowałeś się na która dachówkę?

    Czy ktoś ma te dachówki? Czy to prawda że w każdej dachówce glazurowanej możliwe jest pojawienie się pajączkowania?
    Jaki wpływ ma pajączkowanie na wytrzymałość dachówki?

    Czy to jest problem na wierzchniej części dachówki?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony