dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie Płyta indukcyjna - osobne sterowanie każdego pola - jaka?

    Obecnie mam w mieszkaniu płytę Teka IR 641.1 (7 lat bez zarzutu )
    To co mi bardzo pasuje to fakt, że każde pole steruje osobnymi "przyciskami".

    Obecnie szukam płyty do domu i prawie wszystkie mają sterowanie w stylu "wybierz pole a potem moc" bardzo mi to nie pasuje.
    Co prawda Teka nadal ma takie sterowanie jak potrzebuje tylko zamiast plus/minus jest slider, nie wiem jak on się sprawdzi.

    Czy znacie płyty indukcyjne, która ma sterowanie indywidualne pól?

    PS Niestety żadna wyszukiwarka tego nie określa poprzez filtr dlatego trzeba szukać wzrokowo;/ a nuż ktoś taką zna i tu wrzuci
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Może wpisujesz nie tę frazę

    https://wybieramy.com.pl/dla-domu/no...ol-grzewczych/

    https://m.emag.pl/plyta-indukcyjna-t.../pd/DM6Z97BBM/

    Ja mam starego Mastercooka 90cm z oddzielnym sterowaniem u też bym nie zamienił .
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Tą z Teki znalazłem oczywiście, bo pierwsze co szukałem to produkt z tej firmy.
    Ale nie wiem jak się będzie użytkowało ten slider w stosunku do plus-minus.
    Ja mam to przeciągać palcem? trafić w punkt? nie wygląda, żeby łatwo było ustawić moc 2,3,4 bo bardzo małe te linie na sliderze.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446

    Domyślnie

    Nie wiem jak to się sprawuje , też nam +/- . Nie wiem jaki masz oczekiwania ...marka , moc , wymiar ,rodzaj pół... Kawa albo złoty napój i Szukaj . Zmień frazę na np taką jak w linku wyżej (Amica)
    https://www.homebook.pl/produkty/por...candy-cie4630b
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony