dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie 33 tyś. surowy otwarty

    Okolice Piły .Dom 160 m2 + 35m2 garaż ,dach 2-spadowy .Stan surowy otwarty z pokryciem dachu 33 tyś zł za robociznę to dużo czy ok. ?

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    Jak na warunki poznańskie to całkiem ok. Pytanko tylko czy z dachem czy bez? Jeśli z więżbą to ok.

  3. #3

    Domyślnie

    z więźbą dachową i ściankami działowymi na użytkowym poddaszu .
    Cieszę się ,że nie przesadziłem bo na forum ceny jakby z innej planety!

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    Jestam właśnie też na takim etapie i przebieram jak w ulęgałkach w ekipach. Ceny bardzo różne o 80 tys z robocizne do 17 tys.

  5. #5

    Domyślnie

    jestem z Wałcza . Pół roku szukałem ekip z okolicy .Od 14 tyś bez dachu do 30tyś . Od 28 tyś z dachem do 40 tyś .
    Polecono mi ekipę z Chodzieży i na razie jestem zadowolony ! Co prawda dopiero stan zero ale nikt po nich dotychczas nie poprawiał.

  6. #6

    Domyślnie

    Dom 160m z garażem w bryle 30m2, stan surowy z więźbą, pełne deskowanie+papa, dodatkowo podmurówka pod ogrodzenie 43mb.
    Ekipa górali. Cena 31600 netto. Okolice Warszawy.

  7. #7

    Domyślnie

    u nas 220m - 17 000 + zbrojenie ok 1000 plus 15 000 wiezba i polozenie dachu w sumie 33 000 po duzych negocjacjach a dach bardzo skaplikowany z wolimi oczami 348m dachu - wiezba tez skaplikowana inni wyliczyli robocizne dachu na 20 000.

  8. #8

    Domyślnie

    widzę ,że w Wałczu są ceny porównywalne z tymi w Warszawie .Tak jest nie tylko w budownictwie .Bezrobocie 20% a ceny ,,z sufitu,, .

  9. #9

    Domyślnie

    Warszawa
    35000 zł
    Stan surowy + dach z pokryciem + ocieplenie budynku (styropian) + tynki zewnętrzne.
    Czyli za stan tzw "na czysto z zewnątrz"

  10. #10

    Domyślnie

    35 000 za surowy z wiezba i deskowanym + papowanym dachem. Sciana trojwarstwowa. Cena po negocjacjach.
    Pozdrawiam
    VIVALDI W PODRÓŻY

  11. #11

    Domyślnie

    Witam
    Zaczynam w sierpniu.
    Za surowy otwarty 135m2,ściana BK + 12cm styrop, bez dachu 18tyś. + dach 2-spadowy 250m2 jakieś 8tyś.

    Mówimy oczywiście tylko o robocie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony