dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Temat: Cena komina

  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Powiem Ci Piotr, że im bardziej ich "poznaje" to chyba nie są tacy źli

    Naprawdę wierzą w to co robią i za to ich szanuje. Można się zgadzać lub nie zgadzać z tym co piszą, ale forum dzięki takim osobom jest bardziej kolorowe. W przypadku Kaizena i jego wykresów- dosłownie
    Fakt, bywają bardzo przydatni...Rentgen tak nie prześwietli problemu jak oni......

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Szkoda tylko że uważają że jedynie ich opinie są właściwe.
    Jest jeszcze ten mankament, że jak obsiądą wątek, to się nie dopchasz. Ale z informacji niepublicznych wynika, że ludzie ciekawi wiedzy, traktują ich jak powietrze........Teraz chyba przegiąłem?

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    ....Teraz chyba przegiąłem?
    Niewątpliwie
    unde venis et quo tendis

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Komin do kominka nie pobiera powietrza do spalania z systemowego komina.
    Pobiera albo z pomieszczenia albo z zewnątrz.
    Przy pobieraniu z zewnątrz trzeba doprowadzić specjalnych kanałem powietrze pod wkład i podłączyć do tego wkładu.

    Powietrze do spalania może pobierać specjalny komin ale do kotła kondensacyjnego a nie do kominka.
    Chociaż może takie coś też wymyślą?
    Dziękuję za odpowiedź. Powietrze do przyszłego kominka doprowadzone już w fundamencie teraz czas na konkrety i wybór komina do odprowadzenia spalin. Proszę o pomoc w doborze firmy, na co zwrócić uwagę? Mam wycenę komina Poujoulat, trochę spor wyszło. Możecie coś innego doradzić?

    Chętnie też poznam Waszą opinie na temat komina do pieca gazowego z zamkniętą komorą spalania, czy warto zamontować specjalny komin, który też pobiera powietrze i nie trzeba będzie robić oddzielnego komina do wentylacji grawitacyjnej?

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał margaryt Zobacz post
    Dziękuję za odpowiedź. Powietrze do przyszłego kominka doprowadzone już w fundamencie teraz czas na konkrety i wybór komina do odprowadzenia spalin. Proszę o pomoc w doborze firmy, na co zwrócić uwagę? Mam wycenę komina Poujoulat, trochę spor wyszło. Możecie coś innego doradzić?

    Chętnie też poznam Waszą opinie na temat komina do pieca gazowego z zamkniętą komorą spalania, czy warto zamontować specjalny komin, który też pobiera powietrze i nie trzeba będzie robić oddzielnego komina do wentylacji grawitacyjnej?
    Mam kominy pużulaka, mam też tańsze systemy...Niekoniecznie gorsze, ale to już raczej e-mailem....bo tu "rozdziobią nas kruki, wrony"....

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.778

    Domyślnie

    Cytat Napisał margaryt Zobacz post
    Mam wycenę komina Poujoulat, trochę spor wyszło. Możecie coś innego doradzić?
    Może być Jeremias lub MK-Żary.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  7. #27

    Domyślnie

    Dziękuję za podpowiedzi

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony