dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Przerobienie garażu na mieszkanie

    Witam.
    Mam pewien pomysł, może wydawać się dziwny, ale pomyślałem że spytam na forum, ponieważ nie ma za bardzo informacji na ten temat.
    Myślę nad kupnem garażu i przerobieniem go na mieszkanie. Chodzi mi o garaż ok 20 m2 z doprowadzoną wodą oraz prądem.
    Czy możliwe jest przerobienie go na mieszkanie, chodzi mi głównie o: podłączenie kanalizacji oraz ogrzewania (np. centralnego lub gazowego), bo z tym chyba mógłby być największy problem.
    Ekonomicznie wydaje się to bardzo dobra opcja (garaż 30 000, kawalerka 200 000), jeśli nie trzeba by dołożyć nie wiadomo ile do tego.
    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał aro-01 Zobacz post
    Witam.
    Mam pewien pomysł, może wydawać się dziwny, ale pomyślałem że spytam na forum, ponieważ nie ma za bardzo informacji na ten temat.
    Myślę nad kupnem garażu i przerobieniem go na mieszkanie. Chodzi mi o garaż ok 20 m2 z doprowadzoną wodą oraz prądem.
    Czy możliwe jest przerobienie go na mieszkanie, chodzi mi głównie o: podłączenie kanalizacji oraz ogrzewania (np. centralnego lub gazowego), bo z tym chyba mógłby być największy problem.
    Ekonomicznie wydaje się to bardzo dobra opcja (garaż 30 000, kawalerka 200 000), jeśli nie trzeba by dołożyć nie wiadomo ile do tego.
    Pozdrawiam.
    Pod względem prawnym nie można mieszkać w garażu - już lepszym wyjściem będzie zakup działki ROD z domkiem całorocznym - tam też nie można mieszkać, ale ludzie mieszkają i jakiś sens tego jest. Za 30-40tyś można kupić domek - ocieplony z piecem/kozą, prąd, woda, szambo, działka 300-500m2, taras itp.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki, też dobry pomysł

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony