dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Question Salon z aneksem 20m2 - projekt amatora

    Cześć,

    Próbuję projektować od kilku dni. Chciałbym poprosić o informację zwrotną czy wg Was rozstaw mebli, który załączyłem jest w porządku czy można coś zmienić, aby np. zyskać dodatkowe miejsce do przechowywania itp..




    W skrócie.
    1.Dolna ściana - lodówka, zmywarka, zlew dwukomorowy, szafki do końca ściany, a następnie komin. Górne szafki zabudowane po sufit.
    2. Lewa ściana - piecyk, płyta grzewcza, okap, dalej kawałek blatu roboczego. Brak zabudowy górnej.
    3. Środek - blat roboczy (półwysep) przechodzący w stół 110cm i 4 krzesła (110cm, to nie za mało na 4 krzesła?)
    *odległość pomiędzy dolnymi szafkami, a blatem roboczym i stołem - 120cm.
    **odległość od drzwi wejściowych do stołu 90cm - nie za mało?

    Salonu nie będę opisywał, bo tam chyba za wiele nie wykombinuje? Chyba, że się mylę?

    Liczę na konstruktywne odpowiedzi.

    pozdrawiam,

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.132
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Czy stół o szerokości 60 cm (szerokośc blatu kuchni) będzie wygodny?
    Stół na 4 krzesła ma 120 cm długości - liczy sie min. 60 cm na osobę.

  3. #3
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Ustawienie jest optymalne chociaż trzeba pokombinować w długością szafek i ze stołem. Jest zbyt wąski i stoi w wejściu do pokoju. Może lepiej byłoby „zawinąć” ciąg roboczy na prawą stronę, a mini jadalnię utworzyć na ścianie vis a vis wejścia?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony