dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Janekk1234
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    TSA
    Kod pocztowy
    77-430
    Posty
    1.647
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Żeby woda przesiąkała przez ściany do tego stopnia że straż wypompowuje wodę z piwnicy to kolego są warunki wodne tragiczne i w takich miejscach piwnica musi być przemyślana. nie jest to normalne i nie ma co ludzi straszyć. W większości terenu polski grunt jest korzystny i suchy. Byłem w wielu domach i piwnicach i nigdy nie widziałem wody ani nawet wilgoci w nich. Jak ktoś ma wokoło piasek to wody w piwnicy mieć nie będzie.

  2. #22

    Domyślnie

    Janek, dzięki podbudowałeś mnie co mogę jeszcze dodać ... działkę którą mam jest pochylona i leci w dół 2m na dł 80 m . Na samym dole jest sąsiad co ma piwnicę w starym jeszcze domu budowanym na szybko i z byle czego z kamienia itd. Ma suchutko i mówił że nigdy tam wody nie było, nawet chciał zrobić pokój w piwnicy bo wilgoci zero. Sam byłem i widziałem. Mój dom jest na tej górce i moje fundamenty piwnicy wychodzą gdzieś na połowie jego piwnicy więc nie powinno być wody na pewno. Gdy miałem wykopaną piwnicę to w czasie tych majowych ulew nic nie stało, ani grama kałuży .Mogłem jedynie zrobić drenaż tak dla świętego spokoju.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony