dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Wiata garażowa

    Cześć,

    Chciałbym się dowiedzieć kilku kwestii, chciałbym docelowo w domu mieć coś takiego:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dz01MDAmaD0zNTE=_src_191172-dobudowa_wiaty_garazowej3_budujemydompl.jpg
Wyświetleń:	128
Rozmiar:	30,3 KB
ID:	433261

    1) Czy mogę to dobudować sobie tam, gdzie nie mam wyznaczonego miejsca postojowego w projekcie?
    2) Czy może ona znajdować się po stronie domu, gdzie mam 4m od płotu sąsiada? Ja nie mam po tej stronie okien na parterze, jedynie na poddaszu)
    3) Czy jeśli nie to z drugiej strony mam kuchnię i jadalnie i mam okna (i tu mam miejsca parkingowe).

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    https://koswood.com/wiata-garazowa-odleglosc-od-granicy-dzialki/

    https://oprawiebudowlanym.pl/2016/04/budowa-wiaty.html

    Myślę , że to dobre artykuły które powinny Ci rozjaśnić sprawę na postawione pytania.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #3

    Domyślnie

    Hej, dzięki. I wiem i nie wiem Te przepisy, plus zmiany plus coś tam "nieokreślony" i co jest co... więc dalej do końca nie wiem.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał adek233 Zobacz post
    Hej, dzięki. I wiem i nie wiem Te przepisy, plus zmiany plus coś tam "nieokreślony" i co jest co... więc dalej do końca nie wiem.
    Bo to jest tak jeśli wiesz i napiszesz do miasta/gminy w Twoim regionie to Ci zatwierdzą i nie ma z tym problemu. Jeśli jesteś "zielony" to Ci wmówią , że tak nie można i się nie da.
    Wszystko zależy od podejścia i wiedzy więc myślę , że narysować , napisać i zatwierdzić , a potem wykonać- będziesz spał spokojnie i nikt nie będzie kwestionował Twojej budowli.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  5. #5

    Domyślnie

    Mailowałem ze starostwem, dzwoniłem... I już wiem nieco więcej, ale jeszcze jednej kwestii nie.

    Wiem, że nie mogę postawić od strony sąsiada wiatry garażowej wolnostojącej, bo od ścian mojego budynku do granicy działki są 4 metry. Nie mogę nawet tam wydzielić miejsca postojowego. I teraz pytanie - czy mogę zrobić to co tutaj umieściłem na rysunku

    https://forum.muratordom.pl/attachme...1&d=1564946219

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony