dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Manitoba123

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Janikowo
    Kod pocztowy
    62-006
    Posty
    24

    Domyślnie Spiżarnia- malutka przy kuchni, a może lepiej z niej zrezygnować?

    Witam serdecznie,

    W załączniku dołączam projekt parteru. Bardzo zależy mi na tym żeby jakoś zaaranżować spiżarnię. Mam taki pomysł żeby zrobić ją można powiedzieć w obrysie kuchni. Na jednej ścianie byłaby właśnie spiżarnia + lodówka (dołączam schemat). Spiżarnia miałaby wilekość trochę ponad 1 m kw. Czy ktoś posiada tak małą spiżarkę? Dodam że zależy mi na przechowaniu podstawowych rzeczy + jakieś mało używane AGD. Nie robie wekow itp. więc wielkich powierzchni nie potrzebuje

    Z góry dziekuje za wszystkie uwagi.
    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut 2.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	59,1 KB
ID:	433318   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut 1.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	20,1 KB
ID:	433319  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak szeroka będzie w środku? Bo z planów wynika, by kuchnia zachowała swoją funkcjonalność to spiżarka będzie miała 60-80 cm szerokosci.

    Moim zdaniem spiżarkę lepiej wydzielić z fragmentu łazienki i korytarzyka:
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 06-08-2019 o 16:39

  3. #3

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    czy w ogóle jest sens tworzenia spiżarni w tym przypadku? Według mnie lepiej byłoby zainwestować w pojemną szafę. Wydaje mi się, że w ten sposób oszczędziłaby Pani zarówno miejsce, jak i pieniądze. Spiżarnia to raczej dobry pomysł dla większych domów. No i dodatkowo nie powinna znajdować się pomiędzy dwoma pomieszczeniami - żeby obniżyć temperaturę, najlepiej umieścić ją "na wylocie". Ale to tylko moje zdanie Pozdrawiam!

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Przez dobudowanie ścianki okno kuchenne „ląduje” w kącie i kuchnia na tym traci (nie tylko funkcjonalnie, ale też estetycznie). Jeśli spiżarka ma pełnić funkcję większej szafki to może lepiej jednak przewidzieć większą szafkę na przechowywanie małego agd? Szkoda przestrzeni i światła. Jedną ze ścian można np. całkowicie zabudować umieszczając w niej obok pojemnych szafek czy szuflad także lodówkę, piekarnik czy wbudowany ekspres do kawy, jak w załączonych aranżacjach.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	60,4 KB
ID:	434234Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10a.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	76,5 KB
ID:	434235Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10b.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	55,9 KB
ID:	434236

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony