dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Wykończenie poddasza i zastosowanie folii

    Witam wszystkich.
    Chce wykończyć poddasze nieużytkowe i zastanawiam się czy tak mogę zrobić. Otóż na ocieplony strop(dach skośny 2 spadowy) chcę przymocować folie paroprzepuszczalna - żółta i tak chce to zostawic. Natomiast podloge chce zrobic z desek, ale pod deski chce również dać folie paroprzepuszczalna zeby nic nie pylilo przez szpary między deskami. Zastanawiam sie tylko czy tak moze być bo podloga ktora chce wykończyc jest jednoczesnie sufitem pokojów poniżej gdzie jest zabudowa z GK i też jest folia.....więc folia z jednej i drugiej strony czy to nie za dużo? W rezultacie ocieplenie z jednej i drugiej strony będzie ofoliowane.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.306
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał dzierga Zobacz post
    Otóż na ocieplony strop(dach skośny 2 spadowy) chcę przymocować folie paroprzepuszczalna - żółta i tak chce to zostawic.
    Co to za folia? Żółta jest zazwyczaj paroizolacyjna.


    Cytat Napisał dzierga Zobacz post
    Natomiast podloge chce zrobic z desek, ale pod deski chce również dać folie paroprzepuszczalna
    Czyli miedzy dwoma foliami paroprzepuszczalnymi będzie powietrze? To jaki sens dawanie obydwu?

  3. #3

    Domyślnie

    TO co będzie wg. Ciebie sensowne dać na sufit?
    Pod podłogę chciałem coś udać żeby nie pyliło przez szpary...tylko czy nie zrobię foliowe kanapki na podłodze

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dasz od góry i od dołu folię to w momencie jakiejkolwiek nieszczelności i dostania się wody/wilgoci nie będzie ona miała jak uciec i wszystko zacznie gnić.

    Pomyśl nad innym rozwiązaniem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony