dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Ocieplenie poddasza pianą celulozową.

    Witam.
    Mam pytanie dotyczące wykonania ocieplenia poddasza.
    Jeszcze kilka dni temu byłem pewien że ocieplenie poddasza będę wykonywać z wełny mineralnej 18tki pomiędzy krokwiami oraz dodatkowo 5tki na stelażu przyklepane karton-gipsem. Dwa dni temu przyjechał do mnie Pan z firmy która zajmuje się wykonywaniem docieplenia poddaszy celulozą.
    Człowiek opowiadał (chyba znał się na robocie) że celuloza jest o wiele lepszym rozwiązaniem od wełny mineralnej (lepiej dolega, wdmuchiwana pod ciśnieniem więc nie ma mostków termicznych, obojętna dla naszego organizmu, niepalna).
    Czy ktoś z Państwa miał może wykonywane docieplenie celulozą?
    Jak to wyglądało?
    Czy uprzednio trzeba mieć zamontowane płyty karton - gips aby wdmuchiwać w przestrzenie?
    Nie za bardzo wiem jakby to miało się odbywać w moim przypadku gdzie mam gołe krokwie.
    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poddasze1.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	433703   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	poddasze2.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	78,9 KB
ID:	433704  
    Ojciec

  2. #2

    Domyślnie

    Dokładnie tak... Najpierw trzeba zbudować, aby celuloza miała na czym się trzymać, bo przecież lewitować nie bedzie Jest wiele tematow zarówno tutaj jak i w sieci o wdmuchiwanu celulozy. Proszę poszperac, poczytac, pooglądać filmiki na pewno to rozjaśni sprawę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony